https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 438
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3173055
17969
469
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1923 3 db magyar lóverseny újság Magyar Turf, Handicap
Starting price:
2 000 HUF
3142575
17970
469
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1923-1928 A Képes Krónika c. hetilap 7 db száma, változó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3104652
17971
469
0
12000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
Magyar Bibliofil Szemle. 1924-1925. Évnegyedes folyóirat. Szerkeszti Dr. Dézsi Lajos-Síkabonyi Antal. I. évf. 3-4 szám. + II. Évf. 1-4 szám ok. Összesen 4 kötet. Több évfolyama nem jelent meg. Az első évfolyam számait Kozma Lajos könyvdíszei díszítik. Kiadói papírborítóval az első szám borítója kissé sérült. Ritka!
Starting price:
12 000 HUF
3099183
17972
469
0
700
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1924 A Jézustársasági Kalocsai Stephaneum növendékei 1924-25- 9p. Ceruzás beírásokkal
The item is not available
3173016
17973
469
0
2600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1924 Badewelt folyóirat 1924/28-29. száma, képekkel, reklámokkal, 23p
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2530325
17974
469
0
3000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3152852
17975
469
0
2400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
ca 1925 Czechoslovakei Bűcher- Autographen Asichten V. A. Heck Antikvárium katalógusa. 29p.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2650402
17976
469
0
800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1925 Alföldi Magvető. 1925 1. szám. Kiadja: a Tiszántúli Mezgazdasági Kamara. Debrecen, 1925., "Pátria." Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt. + Benne két hiányos újsággal.
The item is not available
3175098
17977
469
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1926 Erdélyi Helikon próbakötet I. évf 6. szám. Főszerk.: Kós Károly. + II. évf 10. szám.
Starting price:
1 800 HUF
3091522
17978
469
0
400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1927 Legjobb könyvek. A szépirodalom és tudományos irodalom köréből. 36. sz. könyvjegyzék. Szerk.: Pikler Blanka, Dr. Braun Róbert. Második bővített és javított kiadás. Bp., é.n.. Lantos R.-T. Könyvesboltja. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé szakadt és kissé foltos borítóval.
The item is not available
3174400
17979
469
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1915 Budapest Székesfőváros Gázművei. Ripka Ferenc Dr. központi igazgató jelentése a Gázművek 1914. évi számadásairól. Bp., 1915, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 1 sztl. lev.+ 54 p.+ 3 (kihajtható) t.+ (4) p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3176306
17980
469
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1928 Az Est Hármaskönyve, kiadói papírkötésben, kissé kopottas állapotban
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment