Printed Materials

Number of items: 438

1923 3 db magyar lóverseny újság Magyar Turf, Handicap
17969.

2 000 HUF

1923-1928 A Képes Krónika c. hetilap 7 db száma, változó állapotban
17970.

1 800 HUF

Magyar Bibliofil Szemle. 1924-1925. Évnegyedes folyóirat. Szerkeszti Dr. Dézsi Lajos-Síkabonyi Antal. I. évf. 3-4 szám. + II. Évf. 1-4 szám ok. Összesen 4 kötet. Több évfolyama nem jelent meg. Az első évfolyam számait Kozma Lajos könyvdíszei díszítik. Kiadói papírborítóval az első szám borítója kissé sérült. Ritka!
17971.

12 000 HUF

1924 A Jézustársasági Kalocsai Stephaneum növendékei 1924-25- 9p. Ceruzás beírásokkal
17972.

700 HUF
1,90
2,19

1924 Badewelt folyóirat 1924/28-29. száma, képekkel, reklámokkal, 23p
17973.

2 600 HUF
7,05

1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság
17974.

3 000 HUF

ca 1925 Czechoslovakei Bűcher- Autographen Asichten V. A. Heck Antikvárium katalógusa. 29p.
17975.

2 400 HUF

1925 Alföldi Magvető. 1925 1. szám. Kiadja: a Tiszántúli Mezgazdasági Kamara. Debrecen, 1925., "Pátria." Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt. + Benne két hiányos újsággal.
17976.

800 HUF

1926 Erdélyi Helikon próbakötet I. évf 6. szám. Főszerk.: Kós Károly. + II. évf 10. szám.
17977.

1 800 HUF

17978.

400 HUF
1,08
1,25

1915 Budapest Székesfőváros Gázművei. Ripka Ferenc Dr. központi igazgató jelentése a Gázművek 1914. évi számadásairól. Bp., 1915, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 1 sztl. lev.+ 54 p.+ 3 (kihajtható) t.+ (4) p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan foltos borítóval.
17979.

4 000 HUF

1928 Az Est Hármaskönyve, kiadói papírkötésben, kissé kopottas állapotban
17980.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF