https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 438
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2972165
18089
469
0
2600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1952-1980 Vegyes újság tétel (Népszabadság, Dunántúli Napló, stb.), benne a kor híreivel: űrhajózás témájú cikkekel (szovjet-magyar űrrepülés, az Apollo-11 holdra szállása), sport és politikai témájú írásokkal, stb. Vegyes állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
3052145
18090
469
0
1200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1954-1959 Festőművészek, szobrászok, grafikusok kiállításainak ismertető prospektusai (Gráber Margit, Gáborjáni Szabó Kálmán, Kemény László, stb.), össz. 13 db, vegyes állapotban
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2750950
18091
469
0
6000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3172234
18092
469
0
3000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
Egri Főkáptalan monori erdőnyaraló parcellázása Budapest mellett. Prospektus, cca 1955.
Starting price:
3 000 HUF
2823453
18093
469
0
800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1955-1986 Vegyes nyomtatvány télel, 3 db: 1955 Szabad Művészet IX. évf. 6-7. sz. Foltos borítóval. 1984 Plakate Galeria Wolfgang Ketterer München 83. Auktion. Plakate.; 1986 Profil. 1986/10. IX. évf. decemberi szám.
The item is not available
3171848
18094
469
0
2800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
Béka és Szabadság folyóirat 1955. évi 1-26 száma egybekötve, hiánnyal.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3114466
18095
469
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
A Szocialista Szovjet Köztársaságok Szövetségének nyilatkozata. 1956. október 30-án Forradalmi röplap
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3155387
18096
469
0
1400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1956 Új Hang, a DISZ és az Írószövetség irodalmi, művészeti és kritikai folyóirata, V. évf. 9. sz., 1956. szeptember. Bp., Athenaeum-ny., 72 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 4500 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3110720
18097
469
0
3200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1956 3 db forradalmi röplap, kisplakát
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3152015
18098
469
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1956 A Színház és mozi c. lap 22 db száma egészvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3118973
18099
469
0
3800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1956 Vegyes újságtétel, érdekes kordokumentumokkal, főleg 1956 november 1-4 közötti számok.
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
3092689
18100
469
0
8000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1956 Forradalmi újságok gyűjteménye. Egy darab üvegezett keretben, hozzá még 11 darab. Mind a forradalom napjaiból, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment