Printed Materials

Number of items: 438

1931 Pesti Hírlap Vasárnapja 53. évfolyama. 1-27. számok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel, néhány kijáró és sérült lappal, néhány kevés lap hiányzik.
18005.

1 000 HUF

cca 1931-32 A Képes Pesti Hírlap képes magazin 36 db száma. Történelmi képsorozatokkal.
18006.

4 000 HUF

18007.

4 000 HUF

1931-32 A Nemzeti Magazin képes folyóirat 8 db száma, nagyrészt jó állapotban
18008.

2 600 HUF
7,05

1931 Az Öröklakás c. folyóirat II. évf 4. szám. Ingyenes mutatványszám
18009.

1 800 HUF

1931 A budapesti Szent Imre (Rác) - fürdő ismertető füzete német nyelven, képekkel, jó állapotban, 17p
18010.

2 800 HUF

1932 Dr. Gonda László Békéscsaba recept, 18x10 cm
18011.

2 200 HUF
5,96
6,88

1932 A Vonatkísérők Országos Otthona alapszabályai 31p.
18012.

1 200 HUF

1933 Itália, nyári utazások, utazási prospektus
18013.

2 800 HUF

1933-1938 Az újpesti m. kir. állami fa- és fémipari szakiskola, ill. az újpesti I .számú m. kir. állami polgári fiúiskola értesítői, össz. 3 db, változó állapotban
18014.

1 000 HUF

1933-1937 Fiatal Magyarság, a magyar cserkészférfiak lapja 10 db száma: III. évf. 7-10. sz., 1933. szeptember-december + VII. évf. 1-6. sz., 1937. január-június. Szerk.: Fodor Ferenc. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban, néhány borítón kisebb sérülésekkel.
18015.

2 000 HUF

1933-1939 A Szegedi M. Kir. Állami Szent Imre herceg Polgári Fiúiskola értesítői, össz. 5 db, változó állapotban, foltos borítókkal, az egyik szétvált fűzéssel
18016.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF