Printed Materials Number of items: 438
2965209
18005
469
Printed Materials
1931 Pesti Hírlap Vasárnapja 53. évfolyama. 1-27. számok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel, néhány kijáró és sérült lappal, néhány kevés lap hiányzik.
1 000 HUF
3173831
18006
469
Printed Materials
cca 1931-32 A Képes Pesti Hírlap képes magazin 36 db száma. Történelmi képsorozatokkal.
4 000 HUF
3173832
18007
469
Printed Materials
4 000 HUF
3173829
18008
469
Printed Materials
1931-32 A Nemzeti Magazin képes folyóirat 8 db száma, nagyrészt jó állapotban
2 600 HUF
3174149
18009
469
Printed Materials
1931 Az Öröklakás c. folyóirat II. évf 4. szám. Ingyenes mutatványszám
1 800 HUF
3175167
18010
469
Printed Materials
1931 A budapesti Szent Imre (Rác) - fürdő ismertető füzete német nyelven, képekkel, jó állapotban, 17p
2 800 HUF
3014304
18011
469
2200
Printed Materials
1932 Dr. Gonda László Békéscsaba recept, 18x10 cm
2 200 HUF
2039353
18012
469
Printed Materials
1932 A Vonatkísérők Országos Otthona alapszabályai 31p.
1 200 HUF
3153876
18013
469
Printed Materials
1933 Itália, nyári utazások, utazási prospektus
2 800 HUF
3173773
18014
469
Printed Materials
1933-1938 Az újpesti m. kir. állami fa- és fémipari szakiskola, ill. az újpesti I .számú m. kir. állami polgári fiúiskola értesítői, össz. 3 db, változó állapotban
1 000 HUF
3174570
18015
469
Printed Materials
1933-1937 Fiatal Magyarság, a magyar cserkészférfiak lapja 10 db száma: III. évf. 7-10. sz., 1933. szeptember-december + VII. évf. 1-6. sz., 1937. január-június. Szerk.: Fodor Ferenc. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban, néhány borítón kisebb sérülésekkel.
2 000 HUF
3173771
18016
469
Printed Materials
1933-1939 A Szegedi M. Kir. Állami Szent Imre herceg Polgári Fiúiskola értesítői, össz. 5 db, változó állapotban, foltos borítókkal, az egyik szétvált fűzéssel
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house