Antique

Number of items: 218

Íróasztali szekreter. Fiókos, aranyozott fém figurális szobrokkal XIX. sz. 48x29 cm
12494.

16 000 HUF
43,36
50,00

Tintatartó. Úti tintatartó, rém aranyozott fém. 7x7 cm
12495.

5 000 HUF

Kávés kiöntő és tejkiöntő tálcával 34x26 cm Ezüstözött alpakka
12496.

8 000 HUF

Ezüstözött fém bonbonniere. XX. sz. eleje. 14x8 cm
12497.

6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt táj. Tűzzománc, rézlemez. Fakeretben. 12x18 cm
12498.

3 000 HUF

Stefániay Edit (1936-2010): Lány virággal. Tűzzománc, réz lemezen. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben, 30x15 cm
12499.

40 000 HUF
108,40
125,00

Jurkó László (-): Fénysugár a hegyekben. Festett gyapjú, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 54×74 cm
12500.

42 000 HUF
113,82
131,25

Kobra figurális zsebóra tartó. Réz, sorszámozott, m: 13 cm
12501.

20 000 HUF
54,20
62,50

Zoomorf figura. cca XX. sz. eleje, Cote D'ivoire vagy Mali, viaszöntött bronz, 9x7 cm
12502.

24 000 HUF
65,04
75,00

Bártfai emlék ca 1900 képes levélnehezék d: 8 cm
12503.

4 000 HUF

Tároló doboz, Mahagóni. Kulcs nélkül 10x40x10 cm Karccal
12504.

6 000 HUF
11

Bélyegtartó doboz masszív réz 7x8x4,5 cm
12505.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF