Antique

Number of items: 218

Summit 8x30 Blickwinkel katonai távcső eredeti tokkal
12506.

8 000 HUF

Jelzés nélkül: Madonna és Jézus. Kézzel festett kerámia csempe, kovácsoltvas keretben 15x15 cm
12507.

4 000 HUF

Asztali feszület, Ón XIX. sz. m: 20 cm
12508.

3 000 HUF

Indonéz táncos baba. Kézzel festett, mozgatható. Az indonéz nagykövet ajándékozási táblájával 50 cm
12509.

10 000 HUF

Antik angol EPNS (Electro Plated Nickel Silver) teáskanna. Jelzett, kopással, 27x15 cm
12510.

8 000 HUF

Antik öntött vas parázsfogó, sérült, 40x18x14 cm
12511.

8 000 HUF

Iráni Kashan szőnyeg, cca 1960, 170x270 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12512.

40 000 HUF
108,40
125,00
21

Ottaviani díszdoboz. Lóalakos ezüstlap díszítéssel, jelzett, javított, 17x12 cm
12513.

6 000 HUF

cca 1900, zománcozott réz tálka pár, kis zománckopással, d: 9,5 cm
12514.

3 400 HUF
9,21
10,63

12515.

24 000 HUF
65,04
75,00

12516.

24 000 HUF
65,04
75,00

cca 20. sz. eleje, 4 darab sütőforma, közte 2 darab ritka nyúl alakú kerámia formával.
12517.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF