Antique Number of items: 218
2964664
12470
467
30000
Antique
Antik ezüstözött szamovár, jelzéssel, kopással, m: 33 cm
30 000 HUF
2784950
12471
467
30000
Antique
30 000 HUF
2972179
12472
467
30000
Antique
30 000 HUF
2832585
12473
467
40000
Antique
40 000 HUF
3114862
12474
467
Antique
Antik kínai lakkfaragott váza, m: 13 cm
9 000 HUF
3156071
12475
467
6500
Antique
Szecessziós cukortartó, réz szerelékkel, eredeti üvegbetéttel, kopással, 18x9,5 cm
6 500 HUF
3155401
12476
467
Antique
Antik bronz falikar opalitüveg búrával, jó állapotban, h: 28 cm
4 000 HUF
3155390
12477
467
26000
Antique
Hindu kalaga hímzéses falidísz. cca 20. sz. első fele, Burma, fa, szövet, klf díszítőanyagok, cca 100x78 cm
26 000 HUF
3155510
12478
467
Antique
6 darab antik kínai faragott figura talapzaton, jó állapotban, m: 9-10 cm
10 000 HUF
3155555
12479
467
Antique
Zenészek. 2 darab antik erdélyi fafaragás, klasszikus népi stílusban. Kopással, m:30 cm
5 000 HUF
3155338
12480
467
Antique
Krokodilbőr kisbőrönd, kisebb sérülésekkel, 30x20x8 cm
5 000 HUF
3154882
12481
467
Antique
Tároló doboz, díszdoboz bársony borítással 20x35x8 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house