Antique

Number of items: 218

Busó álarc. Mohács, faragott fa, kos szarv, bárányszőrme, lófarok. Jó állapotban, 44x20 cm
12530.

18 000 HUF
48,78
56,25

1855, Faragott kürt. Karcolt díszítéssel, datált, faragott szarvasmarha szarv, kis sérüléssel, h: 46 cm
12531.

18 000 HUF
48,78
56,25

Marhabillog. Vas, 19. sz. vége, egybemonogramos, "AK" monogram, h: 37,5 cm
12532.

5 000 HUF

Szecessziós kínáló. Füzérmintákkal díszített alpakka test, üveg betéttel. kis kopással, 39x15x13 cm
12533.

26 000 HUF
70,46
81,25

Art deco elefántfejes cigarettakínáló és hamutál, bakelit, jelzett: Gummon 2744. Csehország, 1930 körül. Szép állapot. 9.5×9.5×20 cm
12534.

8 000 HUF

Szecessziós ötágú gyertyatartó. Öntött bronz, m: 32 cm
12535.

8 000 HUF

Dipalakshmi. Dél-India, cca 19. sz., bronz, kezei üresek, m: 36,5 cm
12536.

40 000 HUF
108,40
125,00

2 darab antik épületdísz töredék. Faragott, h: 9-10 cm
12537.

8 000 HUF

Antik kockacukor kínáló, üvegbetéttel, fogóval, 12x10 cm
12538.

3 400 HUF
9,21
10,63

Kisbéri Lovardából származó antik patkó, kengyel, kantár.
12539.

5 000 HUF

Szecessziós ezüstözött kancsó, kopással, m: 22,5 cm
12540.

7 500 HUF
20,33
23,44

Gyöngyház berakásos japán fakép, 2 tábla, együtt 30x20,5 cm
12541.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF