Art-ceramics

Number of items: 273

Kovács Margit (1902-1977): Napkeleti bölcs. Jelzett, lekopott festéssel, talpánál kis pattanással, m: 17 cm
11270.

50 000 HUF
135,50
156,25

Kovács Margit (1902-1977): Imádkozó angyal gyertyatartó. Jelzett, tetejénél ütődésnyommal, m: 19 cm
11271.

60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1880, Kalotaszeg, Kályhacsempe, növényi motívummal, kis sérülésekkel, 23x22 cm
11272.

5 000 HUF
18

1877, Kalotaszeg, Kályhacsempe, életfa motívummal, MJ monogrammal, 1877-es évszámmal,sérülésekkel, 31x20 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11273.

12 000 HUF

cca 1880, Kalotaszeg, Kályhacsempe, életfa motívummal, sérülésekkel, 32x20 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11274.

8 000 HUF

cca 1880/1890, Kalotaszeg, Kályhacsempe, életfa motívummal, sérülésekkel, 29,5x20 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11275.

8 000 HUF

11276.

180 000 HUF
487,80
562,50

Retro iparművész kaspó. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 21 cm, m: 15 cm
11277.

42 000 HUF
113,82
131,25

Simó Ágoston (1925-2011): Retró kerámia kavicsváza, hibátlan, jelzet, d: 12 cm
11278.

12 000 HUF

11279.

48 000 HUF
130,08
150,00

Pál Ilona (1937-2016): Konstruktív falitál. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, 24x24 cm
11280.

48 000 HUF
130,08
150,00

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Zenélő hölgy. Gyertyatartó és virágtartó részekkel. Jelzett, alján sérüléssel, m: 27,5 cm
11281.

50 000 HUF
135,50
156,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF