Art-ceramics
Number of items: 273
3098430
11294
465
Art-ceramics
Zalaegerszegi Kerámiagyár, Németh János terv.: Kapuőrök. Vérmázas samottos kerámia, kis pattogzással, 24,5x21,5 cm
18 000 HUF
3098428
11295
465
Art-ceramics
Zalaegerszegi Kerámiagyár, Németh János terv.: Ősmagyar lovas. Vérmázas samottos kerámia, kis pattogzással, 24,5x21,5 cm
18 000 HUF
3112781
11296
465
Art-ceramics
Kálmán Anikó, a művész hagyatékából: Padlóváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 52 cm
16 000 HUF
3075434
11297
465
Art-ceramics
Pázmándy Antal, 1981: Odüsszeusz és a szirének. Mázas kerámia falikép, jelzés nélkül, hibátlan, 33x21,5 cm
12 000 HUF
3080314
11298
465
14000
Art-ceramics
Csermák Ferenc (1932- ): Vulkánmázas díszváza. Alján jelzett, hibátlan, m: 26 cm
14 000 HUF
3079053
11299
465
14000
Art-ceramics
Komlós Kerámia Budapest táncospár. Jelzett: masszába nyomva és címkével is, talpánál kis pattogzással, m: 26 cm
14 000 HUF
3131834
11300
465
15000
Art-ceramics
Komlós borozó pár. Jelzett, minimális kopással, m: 32 cm
15 000 HUF
3131733
11301
465
15000
Art-ceramics
Gádor István (1891-1984): Házmintás dísztál. Jelzett, mázas kerámia, hibátlan, 14x13 cm
15 000 HUF
3131381
11302
465
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Csorgatott kristálymázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
12 000 HUF
3135694
11303
465
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Tálka. Mázas kerámia Jelzett, apró mázhibákkal 18x14 cm
12 000 HUF
2771286
11304
465
Art-ceramics
Böröcz Márta, kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 25 cm
1 000 HUF
3033283
11305
465
5500
Art-ceramics
BK jelzéssel: Iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 42 cm
5 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m