Art-ceramics
Number of items: 273
3089900
11306
465
Art-ceramics
Pesthidegkúti magas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 39 cm
7 000 HUF
3119398
11307
465
8500
Art-ceramics
cca 1960, Iparművész falidísz, mázas kerámia, minimális kopással 21x23 cm
8 500 HUF
3112767
11308
465
7500
Art-ceramics
Kálmán Anikó, a művész hagyatékából: Iparművészeti gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm, m: 9,5 cm
7 500 HUF
3112769
11309
465
Art-ceramics
Kálmán Anikó, a művész hagyatékából: Függőkaspó. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm
6 000 HUF
3112772
11310
465
Art-ceramics
Kálmán Anikó, a művész hagyatékából: Iparművész szélcsengő. Kerámia csengők csomózott textil alapon, h: 80 cm
8 000 HUF
3074008
11311
465
Art-ceramics
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cipészfiú, festett mázas kerámia, jelzett, minimális kopásnyomokkal, m: 25 cm
7 000 HUF
2581489
11312
465
Art-ceramics
Nagy méretű német kerámia dísztál, 1966, jelzett, mázrepedésekkel, Rotary Club Mülheim-RRuhr, d:38cm
4 000 HUF
3021325
11313
465
Art-ceramics
Kentaur Oroszország, Ázsiai terület. XX: sz közepe. Agyag, engob . m: 17 cm / Russian centaur clay, engob
8 000 HUF
2750467
11314
465
5500
Art-ceramics
Lebuj pincefogadó Bodrogkeresztúr. Rákóczi-palack. Tokaji. Kerámia, jelzett, korának megfelelő állapotban. m: 41 cm
5 500 HUF
3019877
11315
465
Art-ceramics
Bod Éva. Retro mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm
8 000 HUF
3100219
11316
465
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hölgy. Jelzett, minimális kopással, m: 16,5 cm
8 000 HUF
3055924
11317
465
Art-ceramics
Korond váza. Jelzett, kopott, m: 20 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m