Art-ceramics

Number of items: 273

Pesthidegkúti magas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 39 cm
11306.

7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1960, Iparművész falidísz, mázas kerámia, minimális kopással 21x23 cm
11307.

8 500 HUF
23,04
26,56

Kálmán Anikó, a művész hagyatékából: Iparművészeti gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm, m: 9,5 cm
11308.

7 500 HUF
20,33
23,44

Kálmán Anikó, a művész hagyatékából: Függőkaspó. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm
11309.

6 000 HUF

Kálmán Anikó, a művész hagyatékából: Iparművész szélcsengő. Kerámia csengők csomózott textil alapon, h: 80 cm
11310.

8 000 HUF

H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cipészfiú, festett mázas kerámia, jelzett, minimális kopásnyomokkal, m: 25 cm
11311.

7 000 HUF
18,97
21,88

Nagy méretű német kerámia dísztál, 1966, jelzett, mázrepedésekkel, Rotary Club Mülheim-RRuhr, d:38cm
11312.

4 000 HUF

Kentaur Oroszország, Ázsiai terület. XX: sz közepe. Agyag, engob . m: 17 cm / Russian centaur clay, engob
11313.

8 000 HUF

Lebuj pincefogadó Bodrogkeresztúr. Rákóczi-palack. Tokaji. Kerámia, jelzett, korának megfelelő állapotban. m: 41 cm
11314.

5 500 HUF
14,91
17,19

Bod Éva. Retro mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm
11315.

8 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hölgy. Jelzett, minimális kopással, m: 16,5 cm
11316.

8 000 HUF

Korond váza. Jelzett, kopott, m: 20 cm
11317.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF