Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 112

Csorvássy István (1912-1986): Szoptató rab anya. Faragott fa, akasztható, kopással, 58x40 cm
12232.

48 000 HUF
130,08
150,00

Csorvássy István (1912-1986): Székelyföldi mulatság. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, akasztáshoz lyukasztott. 52x41 cm
12233.

40 000 HUF
108,40
125,00

Halárus fiú. cca 20. sz. első fele, francia, bronzírozott ón, jelzés nélkül, kopott, m: 33 cm
12234.

8 000 HUF

Bacchus. Bronz szobor, márvány talpazaton, jelzett: Leverier S. Kis kopással, m: 19,5 cm
12235.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ismeretlen szobrász: Nőszirom. Bronz, márvány talpazaton, m: 22 cm
12236.

8 000 HUF

Csónakból horgászó fiú. Bronzírozott fém, márvány talapzaton, kopással, 34x17x24 cm
12237.

16 000 HUF
43,36
50,00

Arhat. Ritka dehua porcelán, Kína, XX. sz., jelzett, a kézműves készítés jegyeit mutató applikált technikával, hibátlan, m: 14 cm
12238.

5 000 HUF

Kenya 2 darab faragott keményfa szobor, egyik címkével jelzett, m: 28-30 cm
12239.

2 000 HUF

Táncosnő. Rezin, jelzett, kis kopással, m: 39 cm
12240.

8 000 HUF
21

Elefánt. Antik öntött bronz, ebonizált fa talapzaton. Jelzés nélkül. Szobor 14x9 cm, talapzat 16x16 cm
12241.

16 000 HUF
43,36
50,00

Demétre Chiparus után: Fiatal hölgy. Francia öntési pecséttel, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
12242.

24 000 HUF
65,04
75,00
14

Demétre Chiparus után: Hölgy kalapban. Francia öntési pecséttel, márvány talpazaton, jelzett, hibátlan, m: 40,5 cm
12243.

36 000 HUF
97,56
112,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF