Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 112

12146.

160 000 HUF
433,60
500,00

báró Vay Miklós (1828-1886): Deák Ferenc büszt. Bronz szobor,. Jelzett, Vay 1872. m: 35,5 cm
12147.

90 000 HUF
243,90
281,25

12148.

120 000 HUF
325,20
375,00

12149.

120 000 HUF
325,20
375,00

12150.

60 000 HUF
162,60
187,50

12151.

100 000 HUF
271,00
312,50

12152.

80 000 HUF
216,80
250,00

12153.

80 000 HUF
216,80
250,00

1964, Kucs Béla (1925-1984): Ivó lány szobrának korabeli gipsz másolata, talpazaton "rep: ábrahám" jelzéssel, alján jelzett. Kopással, 36x24x15 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12154.

28 000 HUF
75,88
87,50

Somogyi Árpád (1926-2008): Almát tartó lány. Festett terrakotta, jelzett, kis kopással, m: 24 cm
12155.

15 000 HUF
40,65
46,88

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Juhász. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett, kis kopással, teljes m: 23 cm
12156.

42 000 HUF
113,82
131,25

12157.

32 000 HUF
86,72
100,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF