Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 112
3081805
12244
462
Sculptures, statuettes, plaques
Giovanni Varlese után: Halászfiú. Patinált ón, talapzat nélkül, jelzett, kopott, m: 37 cm
7 000 HUF
2805423
12245
462
11000
Afrikai fafaragás, falra akasztható, szép állapotban, h: 43 cm
11 000 HUF
2805424
12246
462
9500
Afrikai fafaragás, törzsi asszony, szép állapotban, h: 35 cm
9 500 HUF
3101713
12247
462
Sákjamuni Buddha. Réz, Tibet, XX. sz. első fele. Jelzés nélkül, m: 15,5 cm
6 000 HUF
2634646
12248
462
34000
34 000 HUF
2608752
12249
462
28000
28 000 HUF
3043001
12250
462
Czinege Edit: Kalapos lány. Terrakotta, jelzett, hibátlan 27 cm
5 000 HUF
3086654
12251
462
19000
19 000 HUF
3054113
12252
462
6500
Kínai bölcs. Faragott zsírkő, minimális kopottsággal, m: 25,5 cm
6 500 HUF
3108068
12253
462
2 db részletgazdag réz bogár figura 6,5 cm, 11 cm
4 000 HUF
2977409
12254
462
Orosz női portré réz dombormű, falidísz, fa alapon 10x20 cm
2 800 HUF
2793296
12255
462
Gitározó bennszülött, műgyanta, kopásokkal, m: 16 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house