Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 112
3102746
12220
462
50000
Sculptures, statuettes, plaques
Hélene Leon Bertaux ( 1825 - 1909 ): Fürdőző lány, lepkével. Bronz, jelzett, márvány talapzaton. sz? 29 cm, m: 26 cm
50 000 HUF
3103234
12221
462
Sarasvati a művészetek istene. Faragott keményfa szobor 23 cm
6 000 HUF
3101517
12222
462
Három grácia. Mázas kőcserép, cca XX. sz. eleje, sérülésekkel, m: 28,5 cm
5 000 HUF
3101654
12223
462
Eőry Miklós (1934-2003): Férfi fej. 1961. Kerámia, jelzett, kis pattogzással, m: 32 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
5 000 HUF
3102411
12224
462
60000
Kisfaludy Strobl Zsigmond (1884-1975): Trianon szoborcsoport alakjai - Észak. Engóbozott kerámia, sérülésekkel, alak kezén hiánnyal, jelzett, m: 25 cm
60 000 HUF
3103462
12225
462
Percz János (1920-2000): Éneklő lány. Bronz plasztika. m: 26 cm, Jelzés nélkül
20 000 HUF
3101747
12226
462
Edgar Degas: La Petite Danseuse de Quatorze Ans (Tizennégy éves kis táncosnő) szobrának hivatalos bronz utánöntése. Kis kopással, m: 14 cm
12 000 HUF
3102107
12227
462
Nevető Buddha. Faragott fa, kis kopással, m: 14,5 cm
2 000 HUF
3104320
12228
462
Afrikai nő. Márvány, kis kopással, m: 16,5 cm
3 600 HUF
3103693
12229
462
Kucs Béla (1925-1984): Olvasó nő. Kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, m: 28 cm
20 000 HUF
3103697
12230
462
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Lenin. Bronzírozott műgyanta, talapzaton. Jelzett, minimális kopással, m: 20 cm
20 000 HUF
2929237
12231
462
48000
Csorvássy István (1912-1986): Ősz Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm
48 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house