Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 112

Hélene Leon Bertaux ( 1825 - 1909 ): Fürdőző lány, lepkével. Bronz, jelzett, márvány talapzaton. sz? 29 cm, m: 26 cm
12220.

50 000 HUF
135,50
156,25

Sarasvati a művészetek istene. Faragott keményfa szobor 23 cm
12221.

6 000 HUF

Három grácia. Mázas kőcserép, cca XX. sz. eleje, sérülésekkel, m: 28,5 cm
12222.

5 000 HUF
13

Eőry Miklós (1934-2003): Férfi fej. 1961. Kerámia, jelzett, kis pattogzással, m: 32 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12223.

5 000 HUF

Kisfaludy Strobl Zsigmond (1884-1975): Trianon szoborcsoport alakjai - Észak. Engóbozott kerámia, sérülésekkel, alak kezén hiánnyal, jelzett, m: 25 cm
12224.

60 000 HUF
162,60
187,50

Percz János (1920-2000): Éneklő lány. Bronz plasztika. m: 26 cm, Jelzés nélkül
12225.

20 000 HUF
54,20
62,50
25

Edgar Degas: La Petite Danseuse de Quatorze Ans (Tizennégy éves kis táncosnő) szobrának hivatalos bronz utánöntése. Kis kopással, m: 14 cm
12226.

12 000 HUF

Nevető Buddha. Faragott fa, kis kopással, m: 14,5 cm
12227.

2 000 HUF

Afrikai nő. Márvány, kis kopással, m: 16,5 cm
12228.

3 600 HUF
9,76
11,25

Kucs Béla (1925-1984): Olvasó nő. Kerámia, jelzett, minimális kopottsággal, m: 28 cm
12229.

20 000 HUF
54,20
62,50

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Lenin. Bronzírozott műgyanta, talapzaton. Jelzett, minimális kopással, m: 20 cm
12230.

20 000 HUF
54,20
62,50

Csorvássy István (1912-1986): Ősz Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm
12231.

48 000 HUF
130,08
150,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF