Sculptures, statuettes, plaques
Number of items: 112
2824948
12207
462
4800
Ónix egyiptomi figura, orra sérült, m: 18 cm
4 800 HUF
3002346
12208
462
Ismeretlen szobrász: Kupido. Bronz, sérült, hiánnyal, m: 26,5 cm
16 000 HUF
3023170
12209
462
30000
30 000 HUF
3023289
12210
462
36000
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): Merkúr. BNV vásárdíj 1986. Bronz. 30 cm
36 000 HUF
3023193
12211
462
40000
40 000 HUF
3025694
12212
462
4400
Afrikai szobor, arcokkal, hajjal. Sérüléssel, m: 45 cm
4 400 HUF
3030683
12213
462
Cseri Antal (1918-2011): Öreg vándor. Faragott fa, jelzett, kopással, 62x32 cm
1 000 HUF
2926921
12214
462
28000
28 000 HUF
2938376
12215
462
A bajnok. Bronz ló szobor. Márvány talapzaton. Jelzés nélkül 15 cm
16 000 HUF
2938393
12216
462
15000
Bohóc lány. Bronz szobor fém talapzaton Jelzés nélkül 14 cm
15 000 HUF
3063542
12217
462
Kamakura Buddha. Japán, cca 1900, faragott fa, m: 19,5 cm
16 000 HUF
3102696
12219
462
Egyiptomi Bastet macska isten szobor. Műkő. Fülén kis sérüléssel. 24 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m