Antique

Number of items: 252

Thangka, Manjushri ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x63 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, papírszegéllyel megerősítve, feltekerve.
12468.

9 000 HUF
24,39
28,13

12469.

9 000 HUF
24,39
28,13

12470.

9 000 HUF
24,39
28,13

Thangka, feltehetően Aryadeva ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x66 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12471.

9 000 HUF
24,39
28,13

12472.

22 000 HUF
59,62
68,75

1899 Berndorf ezüstözött gyertyatartó. Kopott, m: 25,5 cm
12473.

16 000 HUF
43,36
50,00

Szecessziós karnistartó pár. Bronz, 24x15 cm
12474.

3 000 HUF

Retro kézzel szőtt iparművész szőnyeg jó állapotban 120x210 cm
12475.

6 000 HUF

Dekoratív kínáló tál. Kézzel festett üveg tál, jelzett alpakka aljjal. XIX.sz. vége, kis kopással. s: 24 cm, 29 cm m: 14 cm
12476.

40 000 HUF
108,40
125,00

Iparművész váza. Réz, zománc díszítéssel jelzés nélkül 20,5 cm
12478.

3 000 HUF

Anti legyező kézzel festett, puttós mintákkal, csipkén minimális sérüléssel. Fa. XIX. sz. 35 cm
12479.

12 000 HUF

Carl Wagner ezüstözött alpakka kávés és tejszínes kiöntő 14 cm
12480.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF