Antique

Number of items: 252

12444.

12 000 HUF

12445.

15 000 HUF
40,65
46,88

12446.

9 000 HUF
24,39
28,13

12447.

16 000 HUF
43,36
50,00

12448.

18 000 HUF
48,78
56,25

12449.

5 000 HUF

12450.

6 500 HUF
17,62
20,31

12451.

9 500 HUF
25,75
29,69

Szecessziós ezüstözött alpakka csokoládékiöntő, fonatos füllel, jelzett, kopott, h: 14 cm, m: 11 cm
12452.

4 000 HUF

Tevan Margit (1901-1978): Díszdoboz falusi alakokkal. Fedelének belsejében ajándékozási bejegyzés. Jelzett, kopással, 19x11x12 cm
12453.

10 000 HUF
15

Antik alpakka teáskanna talpazaton, kissé sérült fa fogóval, szerelék kihúzása után levehető a talapzatáról, m: 37 cm
12454.

9 000 HUF
24,39
28,13

Gyertyatartó. Tüziaranyozott bronz, festett porcelán, sárkányos fogóval. 58 cm
12455.

12 000 HUF
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF