Antique

Number of items: 252

12432.

15 000 HUF
40,65
46,88

12433.

60 000 HUF
162,60
187,50

12434.

22 000 HUF
59,62
68,75

Gyűjtemény a Királyi Koronaékszerek sorozat 21 db klf stilizált 24K-os aranyozással is bevont miniatűr leghíresebb koronák, eredeti ékszer dísztokokban illetve leíró kis könyvvel, hibátlan állapotban
12435.

48 000 HUF
130,08
150,00

Antik afrikai marimba, fa, részben működik, 57x34 cm
12436.

8 000 HUF

Német asztali lámpa, fa, bronz, üveg. Állítható magasságú, kis kopással, m: 57 cm
12437.

10 000 HUF

Pakisztáni bokhara kézi szövésű szőnyeg. XX. sz. eleje Régi javítással. 130x180 cm
12438.

55 000 HUF
149,05
171,88

12439.

26 000 HUF
70,46
81,25

Szecessziós ón ékszeres doboz. Négy lábon álló téglatest alak, klasszikus szecessziós virágmintákkal díszítve. Kopással, 13x9,5x10 cm
12440.

22 000 HUF
59,62
68,75

Ovális rekeszzománc kép, fa keretbe applikálva, 4,5x3 cm, kerettel 10x8 cm
12441.

2 000 HUF

12442.

12 000 HUF

JG Jean Goardére ón fedeles kupa. Jelzett 19 cm
12443.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF