https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 252
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2979399
12419
461
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik asztali vadászmintás dohányzó szett, 3 db, vadászkutya- és siketfajd díszítéssel gyufatartó és cigarettatartók, üveg betétekkel, ezüstözött bronz, kopással, 14x10x6 cm, illetve m: 8-14 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
2979418
12420
461
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
James Dixon & Son alpakka teafőző kanna, szecessziós stílusú elemekkel díszített, faragott fedőgombbal és esztergált markolat résszel, ezüstözött teaszűrővel, jó állapotban, m: 32 cm
Starting price:
24 000 HUF
2979339
12421
461
0
40000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik asztali italkínáló szett. 2 darab fémkupakos parafadugóval lezárt üveg, kulccsal zárható szerelékkel, oldalán monogrammal.16x8x28 cm
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
3004075
12423
461
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Nyolc égőhelyes díszműkovács csillárkoszorú 8 mm négyzetacélból, csavart kosaras elemekből, gyertyatartó utánzatokkal, de függesztő lánc nélkül. Elektromos szerelvényezésre vár. Matt fekete színben d: 85,5 cm
Starting price:
14 000 HUF
3044217
12424
461
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
3052878
12425
461
0
7000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós alpakka ékszeres doboz, kopással, 14x10x5,5 cm
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
2988699
12426
461
0
3000
Antique
Artworks & Paper
1
5 db Porschinger Glass Frauenau Brilliant likőrös pohár. Jelzett 14 cm cca 1950
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3074574
12427
461
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Keleti témájú kézzel festett selyemkép. Üvegezett keretben 21x26 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3091641
12428
461
0
40000
Antique
Artworks & Paper
1
Fehér női díszmagyar kompletten gyöngyös mentével, pártával, hosszú szoknyával. Korabeli állványon.
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
3039627
12429
461
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2844772
12430
461
0
20000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
3039638
12431
461
0
13000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós bronz hamuzó, pelikán díszítménnyel, kopással, m: 15x12x14 cm
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment