https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 252
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3099126
12493
461
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Régi európai kézi csomózású szőnyeg, kopással, kis sérülésekkel, cca 218x122 cm
Starting price:
5 000 HUF
3099280
12494
461
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
Thangka, Arhat Kanaka Bharadvaja ábrázolással. Japán, XX. sz. második fele, vászonkép. 98x62 cm, korának megfelelő állapotban, feltekerve.
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
3099249
12495
461
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
Thangka, Arhat Kanaka Bharadvaja ábrázolással. Japán, XX. sz. második fele, vászonkép. 99x62 cm, korának megfelelő állapotban, feltekerve.
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
3099217
12496
461
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
Thangka, Dhatarattha ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x82 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
3094617
12497
461
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
cca XX. sz. első fele, Irán (feltehetően) Tabriz szőnyeg. Kézzel csomózott, sérült, restaurált, cca 138x200 cm
Starting price:
10 000 HUF
3099168
12498
461
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik kézzel csomózott kazak mintázatú szőnyeg. Kopással, rojtok nélkül, cca 115x175 cm
Starting price:
10 000 HUF
3099293
12499
461
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
Wu Daozi után: Arhat majommal. Vászonkép, Kína, XX. sz., 99x40 cm
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
3099296
12500
461
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
Hszien-feng kínai császár. Vászonkép, Kína, XX. sz, 99x56 cm
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
3099465
12501
461
0
38000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1990, Iparművész sakk készlet. Fújt üvegfigurák, közte magyar trikolor színezéssel, m: 14 cm alatt, savmaratott üvegtábla, fa testtel, kopással 52x52 cm, pót üvegtáblával. A figurák itallal tölthetőek. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
3095242
12502
461
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Albin Denx art deco alpakka kínáló Jelzett d: 19 cm, m: 19 cm
Starting price:
4 000 HUF
3095246
12503
461
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Nagy méretű sültes, felvágottas tálca. Berndorf alpakka jelzett 48x31 cm
Starting price:
4 000 HUF
3095675
12504
461
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Szikrafogó öntöttvas plasztikus mintákkal. XX. sz. eleje. 47x21 cm
Starting price:
12 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment