Antique Number of items: 252
3094600
12481
461
Antique
Füstölő vagy raclette villa tartó ezüstözött alpakka m: 7,5 cm
2 400 HUF
3094629
12482
461
Antique
Fém kínáló tál hibátlan üveg betéttel d: 11 cm
5 000 HUF
3094166
12483
461
Antique
Kovács Katalin: Csillaglány. Tűzzománc. Jelzett a hátoldalon 21x13 cm Fa alapon
6 000 HUF
3094172
12484
461
Antique
Válóczi Krisztina: Léda. Tűzzománc. 21x16 cm Keretben
7 000 HUF
3094018
12485
461
Antique
Achát ékszeres dobozka réz díszítéssel 7x5x3,5 cm
4 000 HUF
3094154
12486
461
Antique
Gyertyatartó. Ezüstözött fém, m: 37 cm
4 000 HUF
3094151
12487
461
Antique
Ékszeres doboz, japonizáló mintával, lakkozott fa, gyöngyház berakással, sarkán kis kopás 13x8,5x6 cm
4 000 HUF
3094017
12488
461
Antique
Pénzkazetta. Régi fém, kivehető fiókkal. Kézzel festett, kulcs nélkül. 16x12 cm
4 000 HUF
3098426
12489
461
Antique
Walter Bosse 5 darabos sünfigurás asztaldísz szett. Fém, jelzett, h: 5,5-11,5 cm
16 000 HUF
3098440
12490
461
Antique
Magyar iparművészeti ötvös munka, doboz, sárgaréz, jelzés nélkül, kis kopással, 12,5x12,5 cm
6 000 HUF
3097835
12491
461
30000
Antique
Vlagyimiri Istenanya. Ikon, cca 1910/20, orosz ikonfestő, tojástempera, fa, 84-es ezüst (Ag) okláddal, ezüst- és mesterjeggyel jelzett. Festése kopott, glória része hiányzik, oklád sérült, 27x22,5cm
30 000 HUF
3097934
12492
461
26000
Antique
Laczák Géza (1951-): Strukturalista díszdoboz. Fém, fa betéttel, jelzett, 13x12x11 cm
26 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house