Art-ceramics

Number of items: 143

Német retró füles kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
11072.

2 200 HUF
5,96
6,88

Német retró füles kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27,5 cm
11073.

2 200 HUF
5,96
6,88

Kalapos hölgy kutyával, festett fajansz, címkével jelzett, kis felületi kopottsággal, m: 26 cm
11074.

2 400 HUF

Retro plasztikus kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 23 cm
11075.

2 200 HUF
5,96
6,88

Gyertyatartó iparművész, kétféle mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel 23 cm
11076.

3 200 HUF
8,67
10,00

Magyar iparművész mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedéssel 22x22 cm
11077.

3 200 HUF
8,67
10,00

Német virág mintás retro kerámia váza. Jelzett, hibátlan 20 cm
11078.

4 000 HUF

Hármas kerámia hordó. Jelzés nélküli mázas kerámia hibátlan 26 cm
11079.

1 000 HUF

Dísztál. Jelzett iparművész kerámia. Színes mázakkal festett mázas kerámia. Hibátlan. d: 29 cm
11080.

3 200 HUF
8,67
10,00

Retro mázas kerámia díszváza. Jelzett, hibátlan 31 cm
11081.

4 000 HUF

Kerámia párologtató, kézzel festett, hibátan 23 cm
11082.

6 500 HUF
17,62
20,31

Rózsa plasztikás váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 33 cm
11083.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF