Art-ceramics
Number of items: 143
2887081
11072
449
2200
Art-ceramics
Német retró füles kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
2 200 HUF
2887082
11073
449
2200
Art-ceramics
Német retró füles kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27,5 cm
2 200 HUF
2911336
11074
449
Art-ceramics
Kalapos hölgy kutyával, festett fajansz, címkével jelzett, kis felületi kopottsággal, m: 26 cm
2 400 HUF
2906978
11075
449
2200
Art-ceramics
Retro plasztikus kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 23 cm
2 200 HUF
2936062
11076
449
3200
Art-ceramics
Gyertyatartó iparművész, kétféle mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel 23 cm
3 200 HUF
2936052
11077
449
3200
Art-ceramics
Magyar iparművész mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedéssel 22x22 cm
3 200 HUF
2961563
11078
449
Art-ceramics
Német virág mintás retro kerámia váza. Jelzett, hibátlan 20 cm
4 000 HUF
2905557
11079
449
Art-ceramics
Hármas kerámia hordó. Jelzés nélküli mázas kerámia hibátlan 26 cm
1 000 HUF
2937680
11080
449
3200
Art-ceramics
Dísztál. Jelzett iparművész kerámia. Színes mázakkal festett mázas kerámia. Hibátlan. d: 29 cm
3 200 HUF
2937739
11081
449
Art-ceramics
Retro mázas kerámia díszváza. Jelzett, hibátlan 31 cm
4 000 HUF
2857357
11082
449
6500
Art-ceramics
Kerámia párologtató, kézzel festett, hibátan 23 cm
6 500 HUF
2940269
11083
449
3400
Art-ceramics
Rózsa plasztikás váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 33 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m