Art-ceramics Number of items: 143
2939620
11048
449
Art-ceramics
8 000 HUF
2962070
11049
449
Art-ceramics
2 db férfifejes német söröskorsó, kézzel festett, az egyik etikettel jelzett, m: 15 cm
6 000 HUF
2977510
11050
449
4400
Art-ceramics
Vörös mázas amfora váza. Jelzés nélkül, alján apró lepattanással 37 cm
4 400 HUF
2978959
11051
449
Art-ceramics
cca 1900 Körmöcbányai kiöntő, fedél nélkül. Korongozott és sablonnal formált részekből összeállított, kézzel festett mázas fajansz, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopásokkal, m: 15 cm
5 000 HUF
2981637
11052
449
Art-ceramics
Déryné. Iparművészeti mázas kerámia figura, jelzés nélkül, szájánál mázhibával, m: 25 cm
5 000 HUF
2977495
11053
449
4400
Art-ceramics
Kahla német mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 16 cm
4 400 HUF
2977509
11054
449
4400
Art-ceramics
Iparművész ikebana váza. Jelzett, mázas, hibátlan 21 cm
4 400 HUF
2980742
11055
449
Art-ceramics
Goebel kecskepásztor fiú. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
6 000 HUF
2980879
11056
449
Art-ceramics
Indián figura. Mázas terrakotta jelzés nélkül apró lepattanással 37 cm
3 000 HUF
2980732
11057
449
Art-ceramics
Anya gyermekével. Színes mázakkal festett kerámia formaszámmal. 25 cm
4 000 HUF
2982408
11058
449
Art-ceramics
Tófej nagy méretű mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 35 cm
5 000 HUF
2982429
11059
449
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri lantos lány. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 23 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house