Art-ceramics

Number of items: 143

11048.

8 000 HUF

2 db férfifejes német söröskorsó, kézzel festett, az egyik etikettel jelzett, m: 15 cm
11049.

6 000 HUF

Vörös mázas amfora váza. Jelzés nélkül, alján apró lepattanással 37 cm
11050.

4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1900 Körmöcbányai kiöntő, fedél nélkül. Korongozott és sablonnal formált részekből összeállított, kézzel festett mázas fajansz, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopásokkal, m: 15 cm
11051.

5 000 HUF
25

Déryné. Iparművészeti mázas kerámia figura, jelzés nélkül, szájánál mázhibával, m: 25 cm
11052.

5 000 HUF

Kahla német mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 16 cm
11053.

4 400 HUF
11,92
13,75

Iparművész ikebana váza. Jelzett, mázas, hibátlan 21 cm
11054.

4 400 HUF
11,92
13,75

Goebel kecskepásztor fiú. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
11055.

6 000 HUF

Indián figura. Mázas terrakotta jelzés nélkül apró lepattanással 37 cm
11056.

3 000 HUF

Anya gyermekével. Színes mázakkal festett kerámia formaszámmal. 25 cm
11057.

4 000 HUF

Tófej nagy méretű mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 35 cm
11058.

5 000 HUF

Bodrogkeresztúri lantos lány. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 23 cm
11059.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF