Art-ceramics
Number of items: 143
2963950
11000
449
95000
Art-ceramics
Füzesi Zsuzsa (1953-): Díszváza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m: 12 cm
95 000 HUF
2921037
11001
449
32000
Art-ceramics
Pasquale Rubati, Milano, cca 1780. Fácános dísztál. Fajansz, máz alatti festéssel, jelzett d:31 cm / Antigue fayance plate 31 cm
32 000 HUF
2980754
11002
449
26000
Art-ceramics
Kályhacserép Törökország XVIII. sz. kézzel festett, mázas samott 25x25 cm Mázrepedésekkel
26 000 HUF
2983895
11003
449
Art-ceramics
cca 1880-1900 5 db antik Erdélyi népi kerámia tányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel d: 19-22 cm
8 000 HUF
2983891
11004
449
Art-ceramics
cca 1880-1900 5 db antik Erdélyi népi kerámia tányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel d: 19-21 cm
8 000 HUF
2841953
11005
449
Art-ceramics
9 000 HUF
2984284
11006
449
Art-ceramics
Maja stílusú fekete kerámia boroskancsó, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 36 cm
6 000 HUF
2956097
11007
449
22000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kínáló hölgy. Jelzett, talpánál kopással, kis lepattanással, m: 32 cm
22 000 HUF
2956090
11008
449
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Olvasó nő. Jelzett, talpánál kopással, m: 19 cm
16 000 HUF
2956086
11009
449
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány. Jelzett, minimális kopással, m: 20 cm
16 000 HUF
2956098
11010
449
38000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kínáló hölgy. Jelzett, minimális kopással, m: 38 cm
38 000 HUF
2791234
11011
449
Art-ceramics
Szabó Kinga: Szarvasos kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m