Art-ceramics

Number of items: 143

11000.

95 000 HUF
257,45
296,88

Pasquale Rubati, Milano, cca 1780. Fácános dísztál. Fajansz, máz alatti festéssel, jelzett d:31 cm / Antigue fayance plate 31 cm
11001.

32 000 HUF
86,72
100,00

Kályhacserép Törökország XVIII. sz. kézzel festett, mázas samott 25x25 cm Mázrepedésekkel
11002.

26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1880-1900 5 db antik Erdélyi népi kerámia tányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel d: 19-22 cm
11003.

8 000 HUF

cca 1880-1900 5 db antik Erdélyi népi kerámia tányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel d: 19-21 cm
11004.

8 000 HUF

11005.

9 000 HUF
24,39
28,13

Maja stílusú fekete kerámia boroskancsó, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 36 cm
11006.

6 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kínáló hölgy. Jelzett, talpánál kopással, kis lepattanással, m: 32 cm
11007.

22 000 HUF
59,62
68,75

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Olvasó nő. Jelzett, talpánál kopással, m: 19 cm
11008.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány. Jelzett, minimális kopással, m: 20 cm
11009.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kínáló hölgy. Jelzett, minimális kopással, m: 38 cm
11010.

38 000 HUF
102,98
118,75

Szabó Kinga: Szarvasos kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
11011.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF