Art-ceramics

Number of items: 143

11012.

5 000 HUF

Kovács Éva (1938-): Tulipános lány. Mázas kerámia. Jelzett. minimális csorbákkal. m: 22 cm
11013.

15 000 HUF
40,65
46,88

Gorka Géza iparművészeti kerámia váza, címkével jelzett, oldalán pattanással, m: 24 cm
11014.

7 500 HUF
20,33
23,44

Vén Edit (1937-): Arc. Mázas kerámia fali plakett folyófű kiegészítéssel, jelzéssel, minimális kopottsággal, 18x18 cm
11015.

8 000 HUF

Laborcz Mónika (1941-): Retro iparművész váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
11016.

3 000 HUF

Kornfeld János: Ikebana, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, h: 33,5 cm
11017.

7 000 HUF
18,97
21,88

B. Várdeák Ildikó: Kerámia tál, hólyagos mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
11018.

2 400 HUF

Kovács Éva (1938-2017): Kislány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 21cm
11019.

7 000 HUF
18,97
21,88

Balássy Éva: Ikonterv. Mázas kerámia, jelzéssel, minimális kopottsággal, 19x13,5 cm
11020.

5 000 HUF

Király mázas kerámia gyertyatartó. Jelzett, hibátlan 22x12 cm
11021.

4 400 HUF
11,92
13,75

Világhy Árpád (1960). Levél alapformából kiinduló levélmintás váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 27,5 cm
11022.

6 000 HUF

Szarka Tamás (1956-) Kagyló figurás tároló. Türkiz mázzal festett formába öntött fajansz, jelzéssel, hibátlan, m: 17,5 cm
11023.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF