Art-ceramics
Number of items: 143
2650334
11012
449
Art-ceramics
Gál Béla: Csacsi. Kerámia, jelzés nélkül. Kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
5 000 HUF
2981145
11013
449
15000
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Tulipános lány. Mázas kerámia. Jelzett. minimális csorbákkal. m: 22 cm
15 000 HUF
2984329
11014
449
7500
Art-ceramics
Gorka Géza iparművészeti kerámia váza, címkével jelzett, oldalán pattanással, m: 24 cm
7 500 HUF
2983791
11015
449
Art-ceramics
Vén Edit (1937-): Arc. Mázas kerámia fali plakett folyófű kiegészítéssel, jelzéssel, minimális kopottsággal, 18x18 cm
8 000 HUF
2887075
11016
449
Art-ceramics
Laborcz Mónika (1941-): Retro iparművész váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
3 000 HUF
2956600
11017
449
Art-ceramics
Kornfeld János: Ikebana, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, h: 33,5 cm
7 000 HUF
2683301
11018
449
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó: Kerámia tál, hólyagos mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
2 400 HUF
2981143
11019
449
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Kislány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 21cm
7 000 HUF
2983797
11020
449
Art-ceramics
Balássy Éva: Ikonterv. Mázas kerámia, jelzéssel, minimális kopottsággal, 19x13,5 cm
5 000 HUF
2977504
11021
449
4400
Art-ceramics
Király mázas kerámia gyertyatartó. Jelzett, hibátlan 22x12 cm
4 400 HUF
2978355
11022
449
Art-ceramics
Világhy Árpád (1960). Levél alapformából kiinduló levélmintás váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 27,5 cm
6 000 HUF
2982690
11023
449
Art-ceramics
Szarka Tamás (1956-) Kagyló figurás tároló. Türkiz mázzal festett formába öntött fajansz, jelzéssel, hibátlan, m: 17,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m