Art-ceramics
Number of items: 143
2982343
11024
449
Art-ceramics
FA jelzéssel: tigris mázas tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x21 cm
4 000 HUF
2956610
11025
449
3400
Art-ceramics
Király Károly: Retro asztaldísz, hibátlan, jelzett, 12x12x5 cm
3 400 HUF
2956616
11026
449
3400
Art-ceramics
Király Károly: Retro váza, hibátlan, jelzett, m: 17 cm
3 400 HUF
2936050
11027
449
Art-ceramics
Szombathy Zsuzsa: Mázas kerámia díszváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
2 800 HUF
2961541
11028
449
3200
Art-ceramics
HJ jelzéssel: Iluska. Kerámia, Kis kopással d:20 cm
3 200 HUF
2887073
11029
449
Art-ceramics
M jelzéssel: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 24 cm
2 600 HUF
2927193
11030
449
Art-ceramics
Fodor Ilda (1959-): Retro váza. Mázas kerámia, jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
4 000 HUF
2961520
11031
449
Art-ceramics
Tóvölgyi Katalin: Váza. Retró mázas kerámia, jelzett, kis lepattanással m: 25 cm
5 000 HUF
2963723
11032
449
Art-ceramics
Komlós vadász a nyúllal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással 15x17 cm
5 000 HUF
2890675
11033
449
Art-ceramics
Török László Mezőtúr kerámia váza, jelzéssel, kopásokkal, m: 28,5 cm
2 600 HUF
2906981
11034
449
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013) mázas kerámia tálka, jelzett, hibátlan 22 cm
2 600 HUF
2774742
11035
449
Art-ceramics
Gy jelzéssel: Retró kerámia tál, mázhibával, lepattanással, d: 20 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m