Art-ceramics
Number of items: 143
2962363
11084
449
Art-ceramics
Korsó, Korond, 1935 NOAN jelzéssel. Mázas cserép, jelzett, repedéssel 25 cm
6 000 HUF
2962364
11085
449
Art-ceramics
Népi mintás olajkiöntő. Mázas kerámia, jelzett. Kézzel festett 26 cm
3 000 HUF
2978941
11086
449
Art-ceramics
cca 1920 Antik miskakancsó, jelzés nélkül, mázkopásokkal, m: 19 cm
3 600 HUF
2978631
11087
449
Art-ceramics
Habán múzeumi másolat kancsó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
2 600 HUF
2978975
11088
449
Art-ceramics
cca 1880-1900 2 darab Sárközi mázas kerámia dísztál, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 17-18 cm
3 000 HUF
2984465
11089
449
3800
Art-ceramics
cca 1900 Türkizzöld mázzal kent kerámia bödön, kopásokkal, m: 26 cm
3 800 HUF
2977507
11090
449
3200
Art-ceramics
Fehér mázas amfora váza. Jelzés nélkül, hibátlan 29 cm
3 200 HUF
2982371
11091
449
Art-ceramics
Jelzett iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20 cm
3 600 HUF
2982374
11092
449
Art-ceramics
Erdélyi István: Iparművész kerámia váza retro plasztikus mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
3 000 HUF
2982337
11093
449
Art-ceramics
Tófej hólyagos mázas kerámia kínáló tál 35 cm
3 000 HUF
2982333
11094
449
Art-ceramics
Iparművész, népi jellegű mázas kerámia kínáló tálka. 40x12,5 cm
3 000 HUF
2982320
11095
449
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia fali dísztál. Jelzett, hibátlan 27,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m