Art-ceramics

Number of items: 143

Korsó, Korond, 1935 NOAN jelzéssel. Mázas cserép, jelzett, repedéssel 25 cm
11084.

6 000 HUF

Népi mintás olajkiöntő. Mázas kerámia, jelzett. Kézzel festett 26 cm
11085.

3 000 HUF

cca 1920 Antik miskakancsó, jelzés nélkül, mázkopásokkal, m: 19 cm
11086.

3 600 HUF
9,76
11,25

Habán múzeumi másolat kancsó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
11087.

2 600 HUF
7,05

cca 1880-1900 2 darab Sárközi mázas kerámia dísztál, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 17-18 cm
11088.

3 000 HUF

cca 1900 Türkizzöld mázzal kent kerámia bödön, kopásokkal, m: 26 cm
11089.

3 800 HUF
10,30
11,88
14

Fehér mázas amfora váza. Jelzés nélkül, hibátlan 29 cm
11090.

3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzett iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20 cm
11091.

3 600 HUF
9,76
11,25

Erdélyi István: Iparművész kerámia váza retro plasztikus mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
11092.

3 000 HUF

Tófej hólyagos mázas kerámia kínáló tál 35 cm
11093.

3 000 HUF

Iparművész, népi jellegű mázas kerámia kínáló tálka. 40x12,5 cm
11094.

3 000 HUF

Bodrogkeresztúri kerámia fali dísztál. Jelzett, hibátlan 27,5 cm
11095.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF