Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a Délvidéki Emlékéremhez, a "M. Kir. Szegedi V. honvéd hadtestparancsnokság" pecsétjével, 1942-es dátummal T:VF folt, kis anyaghiány
1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronze decoration with ribbon C:XF ph. NMK 439.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: Berán T:XF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:XF NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem modern mellszalaggal. Szign.: Berán T:AU Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with modern ribbon. Sign.: Berán C:AU NMK 428.
1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:VF oxidáció, sérült fül Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon. Sign: L. BERÁN C:VF oxidation, damaged ear NMK 429.
1943. "A Magyar Szent Korona-rend ezüstkeresztje hadidíszítménnyel" jelzetlen Ag kitüntetés, hátoldalán az eredetileg tervezett alapítási év "1942", eredeti mellszalagon T:AU / Hungary 1943. "Order of the Hungarian Holy Crown, Silver Cross with war decoration" Ag decoration without hallmark, with the planned original founding year "1942" on the back of the medallion, with original ribbon C:AU NMK 471.
1954. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" zománcozott aranyozott kitüntetés eredeti, Rákosi-címeres dísztokban T:AU Hungary 1954. "Medal of Merit for Excellent Service" enamelled gilt decoration on ribon in original case with "Rákosi" coat of arms C:AU