Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó Hadsereg - Karácsony a fronton" Zn sapkajelvény (38mm) T:2- Austro-Hungarian Monarcy 1915. "Isonzo Armee - Weihnachten Im Felde" Zn cap badge (38mm) C:VF
1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enamel errors caused by wearing NMK 175.
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés modern mellszalagon, peremén "HMA" gyártói jelzéssel T:XF kis patina / Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with modern ribbon, with "HMA" maker's mark on the edge C:XF small patina NMK 295.
Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a Károly-csapatkereszthez, a "M. Kir. Honvédelmi Miniszter" szárazpecsétjével, a "M. kir. 10. nehéz páncélzatú fegyveres gyalog ezred (?)" kötelékében teljesített szolgálatért, 1940-es dátummal T:VF folt
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- patina, ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, on modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF patina, edge error NMK: 306.
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:XF Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 2nd class" war metal decoration with ribbon C:XF
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion NMK 328.