Military

Number of items: 125

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó Hadsereg - Karácsony a fronton" Zn sapkajelvény (38mm) T:2- Austro-Hungarian Monarcy 1915. "Isonzo Armee - Weihnachten Im Felde" Zn cap badge (38mm) C:VF
32736.

11 000 HUF
29,81
34,38

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enamel errors caused by wearing  NMK 175.
32737.

130 000 HUF
352,30
406,25

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés modern mellszalagon, peremén "HMA" gyártói jelzéssel T:XF kis patina /  Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with modern ribbon, with "HMA" maker's mark on the edge C:XF small patina  NMK 295.
32738.

5 000 HUF

Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a Károly-csapatkereszthez, a "M. Kir. Honvédelmi Miniszter" szárazpecsétjével, a "M. kir. 10. nehéz páncélzatú fegyveres gyalog ezred (?)" kötelékében teljesített szolgálatért, 1940-es dátummal T:VF folt
32739.

3 600 HUF
9,76
11,25
16

32740.

18 000 HUF
48,78
56,25

32741.

16 000 HUF
43,36
50,00

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:XF Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 2nd class" war metal decoration with ribbon C:XF
32742.

12 000 HUF

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF  Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK.: 310.
32743.

3 000 HUF

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés sérült, kopott mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:AU,XF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration with demaged, worn ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK 310.
32744.

5 500 HUF
14,91
17,19

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" bronze decoration with original heavily worn ribbon. Sign.: Kautsch C:AU edge error NMK 310.
32745.

4 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" felvarrható Zn sapkajelvény (65x37mm) T:1- patina  Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on Zn cap badge (65x37mm) C:AU patina
32746.

9 000 HUF
24,39
28,13

32747.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF