1911-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel III. osztálya" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF Hungary 1911-1918. "Military Service Medal 3nd class" bronze decoration with ribbon C:XF NMK 155.
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF kis zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class" hallmarked, enamelled Ag decoration with ribbon C:AU,XF small enamell error NMK 282.
1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés, fémjel a fülben, eredeti mellszalagon T:AU,XF patina, zománchiba Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration with hallmark in the ear, with original ribbon C:AU,XF patina, enamel error NMK 285.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" eltérő portréval, kitüntetés, sérült mellszalagon T:AU,XF patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" decoration, on damaged ribbon C:AU,XF patina NMK 133.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés sérült mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:XF Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on edge and with damaged ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 133.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn C:XF patina NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés, kopott mellszalagon szignó nélkül T:XF Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration, on worn ribbon, without signature C:XF NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:AU patina, kis ph Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.:Tautenhayn C:AU patina, small edge error NMK 137.