Belgium 1908. "II. Lipót rend Lovagkereszt" jelzetlen Ag kitüntetés sérült, javított miniatűrrel, mellszalagon T:VF zománchiba, patina / Belgium 1908. "Order of Leopold II, Knight Class" Ag decoration without hallmark, with damaged, repaired miniature, on ribbon C:VF enamel error, patina
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF patina, viseltes szalag, kopott aranyozás Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with ribbon C:AU,XF patina, worn ribbon, worn gilt
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with ribbon C:UNC,AU
NDK ~1968-1989. "A nemzeti néphadsereg tartalékosa" bronzozott, műgyantás fém kitüntetés tokban (58x35mm) T:AU GDR ~1968-1989. "Reservist der Nationalen Volksarmee" bronzed, synthetic resined metal decoration in case (58x35mm) C:AU