Military

Number of items: 125

32820.

30 000 HUF
81,30
93,75

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF patina, viseltes szalag, kopott aranyozás Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with ribbon C:AU,XF patina, worn ribbon, worn gilt
32821.

5 000 HUF

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with ribbon C:UNC,AU
32822.

6 000 HUF

Franciaország DN "Felsőfokú katonai tanulmányok központja" ezüstpatinázott, peremén jelzett bronz emlékérem. Szign.: Pichard Balme (75x60mm) T:AU,XF France DN "Center for Advanced Armament Studies" silver patinated bronze medallion, marked on the edge. Sign.: Pichard Balme (75x60mm) C:AU,XF
32823.

2 000 HUF

NDK ~1968-1989. "A nemzeti néphadsereg tartalékosa" bronzozott, műgyantás fém kitüntetés tokban (58x35mm) T:AU GDR ~1968-1989. "Reservist der Nationalen Volksarmee" bronzed, synthetic resined metal decoration in case (58x35mm) C:AU
32824.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF