Military

Number of items: 125

32808.

2 000 HUF

1998. "60 éves a Magyar Légierő" bronz emlékérem, hátoldalán részben festett (42,5mm) T:AU kopott festés
32809.

2 000 HUF

32810.

1 000 HUF

Ifj. Szlávits László (1959-) DN "Nagy Imre / Emlékül a Magyar Honvédségtől" kétoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-
32811.

2 000 HUF

32812.

2 000 HUF

DN "VHBSZ (Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége)" festett fém jelvény T:XF törött tű
32813.

1 000 HUF

32814.

1 800 HUF

32815.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ausztria ~1914. "Jede ähr ein sieger mehr" ezüstözött bronz világháborús propagandajelvény T:XF kopott ezüstözés Austria ~1914. "Jede ähr ein sieger mehr" silvered bronze WWI propaganda badge C:XF worn silvering
32816.

2 000 HUF

Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU patina, viseltes szalag Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration with ribbon C:AU patina, worn ribbon
32817.

6 000 HUF

Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon kardokkal + Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, a két kitüntetés szalagsávjai összefűze T:XF,AU / Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration with ribbon and swords + Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with ribbon, both decoration's miniature ribbons are stitched together C:XF,AU
32818.

12 000 HUF

32819.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF