Ausztria 1914. "Treue (Hűség) 1914" jelzett Ag patrióta jelvény "HN" gyártói jelzéssel (0.900/2,40g) T:AU patina Austria 1914. "Treue 1914" hallmarked Ag patriotic badge with "HN" maker's mark (0.900/2,40g) C:AU patina
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU patina, viseltes szalag Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration with ribbon C:AU patina, worn ribbon
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon kardokkal + Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, a két kitüntetés szalagsávjai összefűze T:XF,AU / Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration with ribbon and swords + Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration with ribbon, both decoration's miniature ribbons are stitched together C:XF,AU