Military

Number of items: 125

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés, modern - ötödik sebesülés után járó - mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF kis oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon - for the fifth time wound. Sign.: R. Placht C:XF small corrosion  NMK 328.
32748.

8 000 HUF

32749.

1 000 HUF

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:3 oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration withour ear and ribbon. Sign.: R. Placht C:F oxidation NMK 328.
32750.

1 400 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. "Ferenc József - II. Vilmos / A Világháború emlékére 1914-1915 - Egységben az erő" bronz emlékérem. Szign.: BHM (40mm) T:UNC,AU egy helyen apró ü. /  Austro-Hungarian Monarchy ~1918. "Franz Joseph - Wilhelm II / Erinnerung an den Weltkrieg 1914-1915 - Einigkeit macht stark" bronze commemorative medallion. Sign.: BHM (40mm) C:UNC,AU tiny ding on one spot
32751.

14 000 HUF
37,94
43,75

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremén "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:AU kis patina Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU small patina NMK 392.
32752.

30 000 HUF
81,30
93,75

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremén "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:AU kissé kopott aranyozás Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU slightly worn gilding NMK 392.
32753.

30 000 HUF
81,30
93,75

1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott és ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class" gold-plated and silver-plated bronze decoration with ribbon C:AU,XF  NMK 357.
32754.

20 000 HUF
54,20
62,50

1929. "A Magyar Érdemkereszt V. osztálya" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:VF zománchiba / Hungary 1929. "Hungarian Cross of Merit, 5th Class" enamelled, silver plated bronze decoration C:XF enamel error NMK 383.
32755.

80 000 HUF
216,80
250,00

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, fémjellel T:XF ph. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with original ribbon, with hallmark C:XF edge error NMK 418.
32756.

4 000 HUF

1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" bronze decoration on ribbon C:AU NMK 427.
32757.

5 000 HUF

Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a Felvidéki Emlékéremhez, a "M. Kir. Szent István II. hajdúsági parancsnokság" pecsétjével, 1939-es dátummal T:VF folt
32758.

3 600 HUF
9,76
11,25

Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány az Erdélyi Emlékéremhez, a "M. Kir. Szent László 4. honvéd gyalogezred" pecsétjével, 1941-es dátummal T:F folt
32759.

3 600 HUF
9,76
11,25
29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF