1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés, modern - ötödik sebesülés után járó - mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF kis oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon - for the fifth time wound. Sign.: R. Placht C:XF small corrosion NMK 328.
Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. "Ferenc József - II. Vilmos / A Világháború emlékére 1914-1915 - Egységben az erő" bronz emlékérem. Szign.: BHM (40mm) T:UNC,AU egy helyen apró ü. / Austro-Hungarian Monarchy ~1918. "Franz Joseph - Wilhelm II / Erinnerung an den Weltkrieg 1914-1915 - Einigkeit macht stark" bronze commemorative medallion. Sign.: BHM (40mm) C:UNC,AU tiny ding on one spot
1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés peremén "Bronz" jelzéssel, mellszalagon T:AU kis patina Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "Bronz" hallmark on the edge, with ribbon C:AU small patina NMK 392.
1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott és ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal T:AU,XF Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class" gold-plated and silver-plated bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 357.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, fémjellel T:XF ph. Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with original ribbon, with hallmark C:XF edge error NMK 418.
1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" bronz kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" bronze decoration on ribbon C:AU NMK 427.
Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a Felvidéki Emlékéremhez, a "M. Kir. Szent István II. hajdúsági parancsnokság" pecsétjével, 1939-es dátummal T:VF folt
Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány az Erdélyi Emlékéremhez, a "M. Kir. Szent László 4. honvéd gyalogezred" pecsétjével, 1941-es dátummal T:F folt