Military Number of items: 125
2938334
32772
447
Military
Numismatics
~1960. "1945 - 1919 - Kossuth - Pro Libertate - 1514" nagyméretű bronz katonai plakett eredeti tokban (243x171mm) T:AU,XF
5 000 HUF
2818300
32773
447
Military
Numismatics
1 000 HUF
2792496
32774
447
Military
Numismatics
1 000 HUF
2882461
32775
447
Military
Numismatics
~1970. "Ifjú Gárda Megyei Verseny - Győztes csapat tagja" egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (58mm) T:AU
1 400 HUF
2935620
32776
447
Military
Numismatics
~1970. "Magyar Néphadsereg" 3db öntött bronz emlékérem eredeti, sérült tokban (81mm) T:XF
2 000 HUF
2817668
32777
447
Military
Numismatics
1 600 HUF
2957696
32778
447
Military
Numismatics
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:UNC NMK 696.
1 200 HUF
2957694
32779
447
Military
Numismatics
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:UNC NMK 696.
1 200 HUF
2957695
32780
447
Military
Numismatics
1 200 HUF
2957704
32781
447
Military
Numismatics
1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10 és 15 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (2xklf) T:XF
1 600 HUF
2874709
32782
447
Military
Numismatics
1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10, 15 20 és 25 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (4xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 25 év után, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon T:UNC,AU
5 000 HUF
2957708
32783
447
Military
Numismatics
1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:AU
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house