https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 312
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2935285
11806
446
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
1937. X. Keresztély dán király 25 éves uralkodási jubileumára kiadott zománcozott réz emlék 9 cm / Christian the Xth King of Danemark 25th anniversary enameled copper memorabilia
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2928010
11807
446
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Nemesi koronás monogramos réz pecsétnyomó, h: 4,5 cm
Starting price:
4 000 HUF
2948681
11808
446
0
50000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1930 Emaco Luxus 4000 detektoros rádióhoz fejhallgató, jelzéssel, sérüléssel + Rádió detektor kissé sérült, akt díszítéses bakelit házban, 14,5x8,5 cm. Ritka!
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
2847174
11809
446
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
6 db vegyes szalvéta gyűrű, ezüstözött fém, kis kopásokkal.
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
2747309
11810
446
0
42000
Antique
Artworks & Paper
1
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy medállal, h: 42 cm
The item is not available
Starting price:
42 000 HUF
2480247
11811
446
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Bross koronával vésett, RL monogrammal. Réz, kopott. 5x3,5cm
Starting price:
5 000 HUF
2769255
11812
446
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Lemezárugyár régi diavetítő, nem működik, kopásokkal, m: 16 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2766058
11813
446
0
60000
Antique
Artworks & Paper
1
Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
2579720
11814
446
0
26000
Antique
Artworks & Paper
1
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
2951896
11815
446
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Szántás (God speed the plough). Stevengraph, szövött selyemkép, jelzés nélkül, 5×15 cm Dekoratív üvegezett fakeretben., XIX. sz. második fele/ pure sil woven picture, Thomas Stevens, Stevengraph Works, Coventry
Starting price:
14 000 HUF
2951958
11816
446
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Intarziás fa ládikó, XX. sz. első fele, 11x28x18 cm, kulcs nélkül kissé kopott, fedél sérült, oldalán kisebb repedéssel
Starting price:
4 000 HUF
2203664
11817
446
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment