Antique

Number of items: 312

1937. X. Keresztély dán király 25 éves uralkodási jubileumára kiadott zománcozott réz emlék 9 cm / Christian the Xth King of Danemark 25th anniversary enameled copper memorabilia
11806.

4 000 HUF

Nemesi koronás monogramos réz pecsétnyomó, h: 4,5 cm
11807.

4 000 HUF

cca 1930 Emaco Luxus 4000 detektoros rádióhoz fejhallgató, jelzéssel, sérüléssel + Rádió detektor kissé sérült, akt díszítéses bakelit házban, 14,5x8,5 cm. Ritka!
11808.

50 000 HUF
135,50
156,25

6 db vegyes szalvéta gyűrű, ezüstözött fém, kis kopásokkal.
11809.

12 000 HUF

Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy medállal, h: 42 cm
11810.

42 000 HUF
113,82
131,25

11811.

5 000 HUF

11812.

6 000 HUF

11813.

60 000 HUF
162,60
187,50

11814.

26 000 HUF
70,46
81,25

Szántás (God speed the plough). Stevengraph, szövött selyemkép, jelzés nélkül, 5×15 cm Dekoratív üvegezett fakeretben., XIX. sz. második fele/ pure sil woven picture, Thomas Stevens, Stevengraph Works, Coventry
11815.

14 000 HUF
37,94
43,75

Intarziás fa ládikó, XX. sz. első fele, 11x28x18 cm, kulcs nélkül kissé kopott, fedél sérült, oldalán kisebb repedéssel
11816.

4 000 HUF

11817.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF