https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 312
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2952579
11854
446
0
2000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1890-1900 Kriegler D. arany és ezüst ékszer áruk gyára Budapest, antik ékszeres dobozka, benne fém feszület medál, doboz mérete: 7,5x3,5x2 cm
Starting price:
2 000 HUF
2726811
11855
446
0
13000
Antique
Artworks & Paper
1
Régi oroszlános óralánc, fém, h: 20 cm
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
2951782
11856
446
0
1800
Antique
Artworks & Paper
1
Antik tibeti amulett fényképes medálba foglalva, 5,5x4 cm
Starting price:
1 800 HUF
2778152
11857
446
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik óralánc, zománcozott címeres motívummal, h: 24 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2947983
11858
446
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
19. sz. vége, ortodox feszület medál, bronz, 11x6,5 cm, eredetileg valószínűleg sztaurotéka része volt.
Starting price:
4 000 HUF
2919754
11859
446
0
3000
Antique
Artworks & Paper
1
XIX. sz. vége. Antik fém olló, Ferenc József és Erzsébet királyné arcképével díszített, kopással de szép állapotban, h: 18 cm
Starting price:
3 000 HUF
2751619
11860
446
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Kótai József (1940- ): Király. Réz falidísz, jelzett, 20x9,5cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
2692291
11861
446
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Sütemény csipesz, jelzett alpakka, h: 19 cm
Starting price:
5 000 HUF
2735553
11862
446
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Kínai buddhista szerzetes, bronz figura / kis szobor, ujján kis sérüléssel, m: 10,5 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2580910
11863
446
0
48000
Antique
Artworks & Paper
1
Tevan Margit (1901-1978): Art Deco dísztál, 1930 körül, vörösréz, jelzett, kopásnyomokkal d:36 cm. Tevan Margit Munkácsy Mihály-díjas magyar ötvösművész, érdemes és kiváló művész. Tevan Margit 1901. január 18-án született Békéscsabán (Magyarország) zsidó családban. Édesapja egy jelentős szerkesztőséget vezetett, és támogatta művészeti tanulmányait a budapesti Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányainak egy évében Tevan a kor leghíresebb aranyművészeinél az aranyművességre szakosodott: Richard Zutt és Kiss Ferenc . Mivel az ékszerkészítés nem érdekelte, később csatlakozott Vértes Árpád műhelyéhez, amely "Stúdió" néven volt ismertebb . 1927-ben feleségül ment Engel Miklós vegyészmérnökhöz és Budapestre költözött. Fiuk, Engel Tevan István ismert könyvillusztrátor volt.
Starting price:
48 000 HUF
2932031
11864
446
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
2 db falikar, párban, faragott fa. Réz vezetékkel. 20x25 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2906611
11865
446
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Virágtartó kaspó. Kalapált réz, figurális díszítéssel. d: 26 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment