https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 312
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2922183
12106
446
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik tömör bronz gyufatartó-kétoldalán részletgazdag fülesbagoly szépen megmunkált fehér márvány hamúzón,korának megf.szép állapotban 14x11 cm
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
2922130
12107
446
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik kupa. Bordó fajansz betéttel, arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, címkével jelzett, m: 19 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
2582955
12108
446
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett, kopott, kisebb horpadásokkal, m: 7,5 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2585576
12109
446
0
20000
Antique
Artworks & Paper
1
Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
2922555
12110
446
0
6500
Antique
Artworks & Paper
1
Antik szürke fém art deco ovális alakú gyertyatartó,kis kopásokkal,jelzés nélkül Talp: 11 cm
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
2922556
12111
446
0
7000
Antique
Artworks & Paper
1
Lekerekített háromszög alakú tömör bronzgyertyatartó, talpán ,,Geschützt-Real Bronce" jelzéssel, pótolt gyertyatartóval.
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
2599691
12112
446
0
15000
Antique
Artworks & Paper
1
1956 Mecher János vitorlázó repülőpakett, fa, kopott, jelzett m: 31cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
2922549
12113
446
0
6500
Antique
Artworks & Paper
1
Antik tejkiöntő. Kisméretű tejkiöntő,zsanéros fedéllel ,,Hotel Lichtneckert 20cl" jelzéssel az alján, sötét patinás ezüstözés,kopásokkal, szép állapotban. Átm. 7.5 cm,
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
2922546
12114
446
0
9500
Antique
Artworks & Paper
1
Asztali kerek réz patinás hamuzó gyufatartóval és cigaretta kínáló, patinával, alján jelzett: Oroszlános jel JL AG HERRMANN, kis deformálással, 9,6 x10 cm
The item is not available
Starting price:
9 500 HUF
2922280
12115
446
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik bronz tömör Fali gyertyatartó,korának megf.kopásokkal,falra szereléshez bronz tartóval 24 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2848477
12116
446
0
3000
Antique
Artworks & Paper
1
5 db kristály likőrös pohár, alpakka talp, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, m: 9,5 cm
Starting price:
3 000 HUF
2849357
12117
446
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Öntöttvas vasaló talppal, sérült, m: 24,5 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment