Antique

Number of items: 312

12106.

9 000 HUF
24,39
28,13

12107.

24 000 HUF
65,04
75,00

12108.

5 000 HUF

12109.

20 000 HUF
54,20
62,50

Antik szürke fém art deco ovális alakú gyertyatartó,kis kopásokkal,jelzés nélkül Talp: 11 cm
12110.

6 500 HUF
17,62
20,31

12111.

7 000 HUF
18,97
21,88

12112.

15 000 HUF
40,65
46,88

12113.

6 500 HUF
17,62
20,31

12114.

9 500 HUF
25,75
29,69

Antik bronz tömör Fali gyertyatartó,korának megf.kopásokkal,falra szereléshez bronz tartóval 24 cm
12115.

6 000 HUF

5 db kristály likőrös pohár, alpakka talp, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, m: 9,5 cm
12116.

3 000 HUF

Öntöttvas vasaló talppal, sérült, m: 24,5 cm
12117.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF