Antique

Number of items: 312

Régi sétabot, réz lóláb fejjel, monogrammal jelezve, hibátlan, m: 88 cm
11818.

10 000 HUF

Ezüst (Ag) ördögfejes sétabot, szeme kőberakásos, jelzéssel, kopással, m: 85 cm
11819.

20 000 HUF
54,20
62,50

Régi sétabot, fém díszítménnyel, szép állapotban, m: 89 cm
11820.

7 000 HUF
18,97
21,88

Régi lovagló pálca, réz fejjel, ezüst díszítménnyel, kopott, jelzés nélkül, h: 78 cm
11821.

18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1890-1900 J. P. Kayser & Son puttó figurális díszítményekkel nagy méretű bronz kaspó, jelzéssel, korának megfelelő állapotban, oldalán ajándékozási gravírozással, sz: 40 cm, m: 30 cm
11822.

100 000 HUF
271,00
312,50

Antik vallásos nyomat, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 36x29 cm.
11823.

6 000 HUF

Díszdoboz fedéllel, fa, historizáló stílusú, m: 19, apró sérülésekkel, 43x32 cm
11824.

8 000 HUF

MF Austria: Ikon. Festett fa, 28x20 cm
11825.

4 000 HUF

Szecessziós névjegytartó, bronz, kis kopásokkal, 12x16 cm
11826.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) nyelű halas kés, jelzés nélkül, h: 19,5 cm, bruttó: 51,9 g
11827.

8 000 HUF

Régi lapra hajtható színházi távcső, tokjában, kopással, 10x7,5 cm
11828.

2 400 HUF

... Bálint jelzéssel: Bőr maszk, szobor, fali dísz. Jelzett, 39x33 cm
11829.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF