Antique Number of items: 312
2929514
11818
446
Antique
Régi sétabot, réz lóláb fejjel, monogrammal jelezve, hibátlan, m: 88 cm
10 000 HUF
2929518
11819
446
Antique
Ezüst (Ag) ördögfejes sétabot, szeme kőberakásos, jelzéssel, kopással, m: 85 cm
20 000 HUF
2929522
11820
446
Antique
Régi sétabot, fém díszítménnyel, szép állapotban, m: 89 cm
7 000 HUF
2929524
11821
446
Antique
Régi lovagló pálca, réz fejjel, ezüst díszítménnyel, kopott, jelzés nélkül, h: 78 cm
18 000 HUF
2929210
11822
446
100000
Antique
cca 1890-1900 J. P. Kayser & Son puttó figurális díszítményekkel nagy méretű bronz kaspó, jelzéssel, korának megfelelő állapotban, oldalán ajándékozási gravírozással, sz: 40 cm, m: 30 cm
100 000 HUF
2949626
11823
446
Antique
Antik vallásos nyomat, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 36x29 cm.
6 000 HUF
2211659
11824
446
Antique
Díszdoboz fedéllel, fa, historizáló stílusú, m: 19, apró sérülésekkel, 43x32 cm
8 000 HUF
2931487
11825
446
Antique
MF Austria: Ikon. Festett fa, 28x20 cm
4 000 HUF
2862393
11826
446
3800
Antique
Szecessziós névjegytartó, bronz, kis kopásokkal, 12x16 cm
3 800 HUF
2954518
11827
446
Antique
Ezüst(Ag) nyelű halas kés, jelzés nélkül, h: 19,5 cm, bruttó: 51,9 g
8 000 HUF
2955274
11828
446
Antique
Régi lapra hajtható színházi távcső, tokjában, kopással, 10x7,5 cm
2 400 HUF
2925549
11829
446
Antique
... Bálint jelzéssel: Bőr maszk, szobor, fali dísz. Jelzett, 39x33 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house