Art-ceramics
Number of items: 193
2790266
11132
439
Art-ceramics
Német retró fajansz váza, jelzett, alján kis lepattanás, m: 23,5 cm
2 000 HUF
2790260
11133
439
Art-ceramics
M jelzéssel: Retró kerámia lámpatest, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, kopásokkal, m: 19 cm
2 000 HUF
2790249
11134
439
Art-ceramics
Tófej retró mázas kerámia váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 31,5 cm
3 000 HUF
2822795
11135
439
5500
Art-ceramics
Olvashatatlan jelzéssel: Retró füles váza. Kerámia, kis mázhibákkal, m: 21 cm
5 500 HUF
2885910
11136
439
Art-ceramics
Retró kerámia kínálótál, jelzett, szép állapotban, 19,5x17,5x9 cm
5 000 HUF
2886200
11137
439
Art-ceramics
2db Régi Hollóházi váza, keménycserép, jelzett: Hollóháza felirat, Szakmáry feliratú holló, fenyő, körülötte Hollóháza felirat. Kopásokkal, sérülésekkel, m: 19 cm
6 000 HUF
2882072
11138
439
Art-ceramics
Régi Hollóházi fajansz fedeles edény, jelzett: Hollóháza Szakmáry, kisebb mázsérülésekkel, mázrepedésekkel, m: 15 cm
4 000 HUF
2794483
11140
439
Art-ceramics
Bokály. Torda, Erdély. XIX. sz. vége. Mázas cserép, sérüléssel 25 cm
6 000 HUF
2883618
11141
439
Art-ceramics
Városlődi kávé tartó, fajansz, sérült, m: 20 cm
2 000 HUF
2875092
11142
439
Art-ceramics
Antik népi pöttyös szilke, korának megfelelő sérülésekkel, m: 28 cm
6 000 HUF
2873920
11143
439
Art-ceramics
Ifj. Badár Imre őzike, mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, h: 17 cm
4 000 HUF
2873915
11144
439
2200
Art-ceramics
Korond 1988, váza, kerámia, sérült, m: 27 cm
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m