Art-ceramics

Number of items: 193

Német retró fajansz váza, jelzett, alján kis lepattanás, m: 23,5 cm
11132.

2 000 HUF

M jelzéssel: Retró kerámia lámpatest, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, kopásokkal, m: 19 cm
11133.

2 000 HUF

Tófej retró mázas kerámia váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 31,5 cm
11134.

3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Retró füles váza. Kerámia, kis mázhibákkal, m: 21 cm
11135.

5 500 HUF
14,91
17,19

Retró kerámia kínálótál, jelzett, szép állapotban, 19,5x17,5x9 cm
11136.

5 000 HUF

2db Régi Hollóházi váza, keménycserép, jelzett: Hollóháza felirat, Szakmáry feliratú holló, fenyő, körülötte Hollóháza felirat. Kopásokkal, sérülésekkel, m: 19 cm
11137.

6 000 HUF

Régi Hollóházi fajansz fedeles edény, jelzett: Hollóháza Szakmáry, kisebb mázsérülésekkel, mázrepedésekkel, m: 15 cm
11138.

4 000 HUF
10

Bokály. Torda, Erdély. XIX. sz. vége. Mázas cserép, sérüléssel 25 cm
11140.

6 000 HUF

Városlődi kávé tartó, fajansz, sérült, m: 20 cm
11141.

2 000 HUF

Antik népi pöttyös szilke, korának megfelelő sérülésekkel, m: 28 cm
11142.

6 000 HUF
15

Ifj. Badár Imre őzike, mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, h: 17 cm
11143.

4 000 HUF

Korond 1988, váza, kerámia, sérült, m: 27 cm
11144.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF