Art-ceramics

Number of items: 193

Régi népi fajansz tányér, jelzett: Miskolcz, korának megfelelő állapotban, d: 16,5 cm
11145.

6 000 HUF

11146.

6 000 HUF

11147.

9 000 HUF
24,39
28,13

Régi népi fajansz tányér, jelzett: Bélapátfalva, korának megfelelő állapotban, d: 14 cm
11148.

6 000 HUF

Régi népi fajansz tányér, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban, d: 15 cm
11149.

6 000 HUF

Badár Balázs, ifj. (1896-1972): Mázas kerámia váza, Mezőtúr. Jelzett, hibátlan 17 cm
11150.

3 000 HUF

Erdei emlék 1940 festett cserép vizes korsó 27 cm
11151.

2 600 HUF
7,05

Hódmezővásárhely népi váza, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11152.

2 800 HUF

11153.

2 400 HUF

Gibson's angol teáskanna, kerámia, jelzett, minimális kopással, m: 16 cm
11154.

1 200 HUF

Balatonfüred emlék tálka, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
11155.

3 800 HUF
10,30
11,88

Jegesmedve, repesztett mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, 13,5x28 cm
11156.

3 000 HUF
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF