Art-ceramics
Number of items: 193
2878461
11145
439
Art-ceramics
Régi népi fajansz tányér, jelzett: Miskolcz, korának megfelelő állapotban, d: 16,5 cm
6 000 HUF
2878462
11146
439
Art-ceramics
6 000 HUF
2878464
11147
439
Art-ceramics
9 000 HUF
2878458
11148
439
Art-ceramics
Régi népi fajansz tányér, jelzett: Bélapátfalva, korának megfelelő állapotban, d: 14 cm
6 000 HUF
2878457
11149
439
Art-ceramics
Régi népi fajansz tányér, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban, d: 15 cm
6 000 HUF
2876604
11150
439
Art-ceramics
Badár Balázs, ifj. (1896-1972): Mázas kerámia váza, Mezőtúr. Jelzett, hibátlan 17 cm
3 000 HUF
2844654
11151
439
Art-ceramics
Erdei emlék 1940 festett cserép vizes korsó 27 cm
2 600 HUF
2803993
11152
439
Art-ceramics
Hódmezővásárhely népi váza, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
2 800 HUF
2846230
11153
439
Art-ceramics
2 400 HUF
2797860
11154
439
Art-ceramics
Gibson's angol teáskanna, kerámia, jelzett, minimális kopással, m: 16 cm
1 200 HUF
2797865
11155
439
3800
Art-ceramics
Balatonfüred emlék tálka, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
3 800 HUF
2887108
11156
439
Art-ceramics
Jegesmedve, repesztett mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, 13,5x28 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m