Art-ceramics

Number of items: 193

Olvasó fiú. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 10 cm
11158.

2 400 HUF

ASN jelzett mázas kerámia dísz, ón fedéllel, kézzel festett, hibátlan. 18 cm
11159.

2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kerámia díszváza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m:23 cm
11161.

1 000 HUF

Dísztál, retro iparművész mázas kerámia. Jelzett, hibátlan 24 cm
11162.

2 400 HUF

Angyalka, mázas kerámia szobor. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
11163.

2 400 HUF

Schütz Cilli fajansz tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 15x15cm
11164.

3 800 HUF
10,30
11,88

Fajanszbetétes tálca, fém peremmel, kopott, d: 31x17 cm
11165.

3 000 HUF

Focista (kapus) fiú, mázas kerámia figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, alján lepattanással, m: 16 cm
11166.

2 000 HUF

Mázas kerámia kancsó és csupor, m: 10-25 cm + Retró fali dísztál, d: 20,5 cm. Jelzettek, néhány kis lepattanással, kopásnyomokkal.
11167.

600 HUF
1,63
1,88

11168.

2 400 HUF

11169.

1 600 HUF

11170.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF