Art-ceramics
Number of items: 193
2848410
11158
439
Art-ceramics
Olvasó fiú. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 10 cm
2 400 HUF
2848426
11159
439
Art-ceramics
ASN jelzett mázas kerámia dísz, ón fedéllel, kézzel festett, hibátlan. 18 cm
2 000 HUF
2785285
11161
439
Art-ceramics
Olvashatatlan jelzéssel: Kerámia díszváza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan m:23 cm
1 000 HUF
2826230
11162
439
Art-ceramics
Dísztál, retro iparművész mázas kerámia. Jelzett, hibátlan 24 cm
2 400 HUF
2826229
11163
439
Art-ceramics
Angyalka, mázas kerámia szobor. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
2 400 HUF
2884441
11164
439
3800
Art-ceramics
Schütz Cilli fajansz tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 15x15cm
3 800 HUF
2709304
11165
439
Art-ceramics
Fajanszbetétes tálca, fém peremmel, kopott, d: 31x17 cm
3 000 HUF
2882237
11166
439
Art-ceramics
Focista (kapus) fiú, mázas kerámia figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, alján lepattanással, m: 16 cm
2 000 HUF
2801690
11167
439
600
Art-ceramics
Mázas kerámia kancsó és csupor, m: 10-25 cm + Retró fali dísztál, d: 20,5 cm. Jelzettek, néhány kis lepattanással, kopásnyomokkal.
2753579
11168
439
Art-ceramics
2 400 HUF
2753885
11169
439
Art-ceramics
1 600 HUF
2841953
11170
439
15000
Art-ceramics
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m