Art-ceramics

Number of items: 193

Gmunder gyertyatartó és kínáló, jelzett, hibátlan, d: 14-17 cm
11183.

4 000 HUF

Selters Nassau forrásvíztartó kőkorsó, 1 l, kopásnyomokkal, kis csorba m: 29 cm
11184.

1 200 HUF

Jelzés nélkül, kerámia tigris, kopott, kis mázlepattanás h: 25 cm
11185.

2 800 HUF

Kerámia óra, figurális, jelzett, kopásokkal, m: 25 cm, nincs kipróbálva.
11186.

10 000 HUF

Thun kerámia angyal, jelzett, kopásokkal, m: 16 cm
11187.

6 000 HUF

11188.

6 000 HUF

Deruta fedeles kerámia edény, jelzett, kopásokkal, m: 29 cm
11189.

2 800 HUF
9

Hattyú kínáló, fajansz, jelzett, kis mázlepattanások, h: 24 cm
11190.

4 000 HUF

Virágmintás fajansz váza, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 22 cm
11191.

3 000 HUF

Jelzés nélkül Fehér ruhás lány. Gyertyatartó Mázas kerámia figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11192.

2 600 HUF
7,05

Niderviller francia kínáló tál, mázas kerámia, XX. sz. második fele, jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 25 cm
11193.

500 HUF
1,36
1,56

Imádkozás, kerámia fali dísz, jelzés nélkül, 34×18 cm
11194.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF