Art-ceramics
Number of items: 193
2874387
11183
439
Art-ceramics
Gmunder gyertyatartó és kínáló, jelzett, hibátlan, d: 14-17 cm
4 000 HUF
2873910
11184
439
Art-ceramics
Selters Nassau forrásvíztartó kőkorsó, 1 l, kopásnyomokkal, kis csorba m: 29 cm
1 200 HUF
2873914
11185
439
Art-ceramics
Jelzés nélkül, kerámia tigris, kopott, kis mázlepattanás h: 25 cm
2 800 HUF
2873442
11186
439
Art-ceramics
Kerámia óra, figurális, jelzett, kopásokkal, m: 25 cm, nincs kipróbálva.
10 000 HUF
2873446
11187
439
Art-ceramics
Thun kerámia angyal, jelzett, kopásokkal, m: 16 cm
6 000 HUF
2873447
11188
439
Art-ceramics
6 000 HUF
2873579
11189
439
Art-ceramics
Deruta fedeles kerámia edény, jelzett, kopásokkal, m: 29 cm
2 800 HUF
2878694
11190
439
Art-ceramics
Hattyú kínáló, fajansz, jelzett, kis mázlepattanások, h: 24 cm
4 000 HUF
2878706
11191
439
Art-ceramics
Virágmintás fajansz váza, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 22 cm
3 000 HUF
2844656
11192
439
Art-ceramics
Jelzés nélkül Fehér ruhás lány. Gyertyatartó Mázas kerámia figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
2 600 HUF
2810571
11193
439
500
Art-ceramics
Niderviller francia kínáló tál, mázas kerámia, XX. sz. második fele, jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 25 cm
2814967
11194
439
Art-ceramics
Imádkozás, kerámia fali dísz, jelzés nélkül, 34×18 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m