Art-ceramics
Number of items: 193
2874378
11096
439
Art-ceramics
Hiripi Zsuzsanna retró kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
4 000 HUF
2874381
11097
439
Art-ceramics
Retró kerámia tálka, jelzett, hibátlan, h: 25 cm
4 000 HUF
2874392
11098
439
Art-ceramics
Retró kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 23 cm
6 000 HUF
2874412
11099
439
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 32 cm
6 000 HUF
2874358
11100
439
Art-ceramics
Német retró kerámia kiöntő, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
4 000 HUF
2874355
11101
439
Art-ceramics
Német retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
6 000 HUF
2874351
11102
439
Art-ceramics
Német retró kerámia füles váza, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
6 000 HUF
2874349
11103
439
Art-ceramics
Német retró kerámia füles váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
6 000 HUF
2874343
11104
439
Art-ceramics
Német retró kerámia füles váza, jelzett, kis mázhiba, m: 22 cm
4 000 HUF
2874338
11105
439
Art-ceramics
5 000 HUF
2874334
11106
439
Art-ceramics
Retró mintás váza, mázas kerámia, Király Károly, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
6 000 HUF
2874330
11107
439
Art-ceramics
Váza. Hungária kerámia iparművész hsz. Mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 29 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m