Art-ceramics
Number of items: 193
2851693
11084
439
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm
4 000 HUF
2838950
11085
439
Art-ceramics
Csiga mintás hódmezővásárhelyi iparművész mázas kerámia tál. Kézzel festett, hibátlan. d: 15 cm
3 000 HUF
2838963
11086
439
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia ikebana váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm
4 000 HUF
2838972
11087
439
3200
Art-ceramics
Tűzbolygó retro mázas kerámia tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. d: 25 cm
3 200 HUF
2838981
11088
439
Art-ceramics
Pál Ilona jelzés nélkül. Geometrikus mázas kerámia tál, kézzel festett, jelzés nélkül hibátlan d: 16 cm
8 000 HUF
2874812
11089
439
Art-ceramics
Iparművész kerámia kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm, + Harmonikás kerámia figura. Jelzés nélkül, hibátlan 16 cm
2 400 HUF
2874758
11090
439
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat sárga-piros retro kerámia váza Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 25 cm
3 000 HUF
2874755
11091
439
Art-ceramics
Péter Ferenc kék-piros retro kerámia váza Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 30 cm
6 000 HUF
2838986
11092
439
Art-ceramics
Bod jelzéssel : Nagy méretű váza. mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm
8 000 HUF
2873912
11093
439
Art-ceramics
Tófej retró mázas kerámia váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 30 cm
2 800 HUF
2874368
11094
439
Art-ceramics
Retró kerámia bögre, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
3 000 HUF
2874371
11095
439
Art-ceramics
Retró kerámia füles váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m