Number of items: 599

Gál Sándor (1898-1979): Csendélet. Tempera, papír, jelezve jobbra lent, 42x29 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10144.

12 000 HUF

Geiger Richárd (1870-1945): Vízhordók. Erdély, Szőkefalva.. Akkvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28x19 cm
10145.

28 000 HUF
75,88
87,50

Mira Gendova (1956-): Lovasok. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kopott fakeretben. 65x95 cm
10146.

17 000 HUF
46,07
53,13

Gerő András (1936-): Karácsonyfa. Gouache, papír, jelzett, paszpartuban, 30x22,5 cm
10147.

4 800 HUF
13,01
15,00

Gönczi Béla (1934-): Bem beveszi Nagyszebent. Rézkarc, selyem,14x9,5 cm
10148.

2 400 HUF
15

Gross Arnold (1929-2015): Toroczkói (Torockói) táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 21x29 cm
10149.

55 000 HUF
149,05
171,88

10150.

16 000 HUF
43,36
50,00

Gulyás Dénes (1927-2003): Parlament napfényben, 1995. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
10151.

120 000 HUF
325,20
375,00

10152.

120 000 HUF
325,20
375,00

Gulyás Dénes (1927-2003): Daidalosz és Ikarosz. Monotípia, selyem, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 50×60 cm
10153.

26 000 HUF
70,46
81,25

10154.

6 000 HUF

10155.

38 000 HUF
102,98
118,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF