Paintings and graphics Number of items: 599
2798278
10339
433
48000
48 000 HUF
2798671
10340
433
3400
Márton József (1950-2003): Kovácsok. Olaj, préselt lemez, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, sérült fakeretben, 30x25 cm.
3 400 HUF
2798990
10341
433
22000
Mártonfi Benke Márta (1958-): A Körös partján. Olaj, vászon, kartonon, jelzett. 30x23 cm
22 000 HUF
2518988
10342
433
16 000 HUF
2759334
10343
433
Mattis-Teutsch János (1884-1960): Linómetszet 1919. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. 47,5x52 cm
10 000 HUF
2777168
10344
433
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Álló női akt és ülő női akt. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 34x21 cm
8 000 HUF
2800682
10345
433
Menyhárt József (1901-1976): Szegénysoron. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 19x31 cm
2 400 HUF
2675991
10346
433
4800
Merényi Rudolf (1893-1957): Ülő női akt, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, foltos, 18×15 cm
4 800 HUF
2799799
10347
433
Merényi Rudolf (1893-1957): Évődés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, szélein sérült és foltos, 22,5x16 cm
3 000 HUF
2796769
10348
433
15000
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Tanya. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x68 cm
15 000 HUF
2765725
10349
433
Mészáros András (1922- 2007): OTP - az eszményi múzsának, 1972 (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. Mészáros András autográf ajándékozási soraival. 30×21 cm
5 000 HUF
2800664
10350
433
4400
Mészáros László (?-): Téli utca, akvarell, papír, lap sarkán törésnyomok, 31×44 cm
4 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house