Number of items: 599

Tóth B. László (1906-1982): Parkban, akvarell, papír, jelzett, 21x29 cm
10532.

2 600 HUF
7,05

Tornyai János (1869-1936): Alföldi alkony. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 10×14,5 cm
10533.

32 000 HUF
86,72
100,00

10534.

44 000 HUF
119,24
137,50

Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balaton. Pasztell, papír, jelzés nélkül, lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben. 38x33 cm
10535.

8 000 HUF

Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Tiszadadai falusi ház. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent: Tunyogi, üvegezett fakeretben. 26x22 cm
10536.

8 000 HUF

Tüske István (?- ): Vádirat 1956. Ceruza, papír, jelzett, 21x29,5 cm
10537.

4 000 HUF

Tüske István (?- ): Vádirat 1956. Ceruza, papír, jelzett, lapszéli gyűrődésekkel, szakadással, 29,5x21 cm
10538.

4 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Halászok. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 60x80 cm
10539.

95 000 HUF
257,45
296,88

Ujváry Lajos (1925-2006): Vízparti táj. Olajpasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 47×62 cm
10540.

34 000 HUF
92,14
106,25

Uitz Béla (1887-1972): Vörös katonák, 1919. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. 38x57 cm
10541.

10 000 HUF

Uitz Béla (1887-1972): Borítólap terv 1924. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. 45x40 cm
10542.

12 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Műteremben. Szén, papír, jelzett. 47,5x41,5 cm
10543.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF