Number of items: 599

Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Építőkockák. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm / oil on canvas, signed, framed
10508.

120 000 HUF
325,20
375,00

Szigethy István (1891-1966): Munkácsy Mihály fest (karikatúra v. illusztráció). Tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Karton széle foltos és sérült, mű ép. 21×16 cm.
10509.

9 000 HUF
24,39
28,13

Szikora Tamás (1943-2012): Fiatalkori önarckép, 1961. Akvarell, papír. Jelezve balra fent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli egészen apró sérülésekkel. 43x30,5 cm
10510.

46 000 HUF
124,66
143,75

Szilágyi Ilona (1904-1985): Nagymarosi virágzó kert. Akvarell, papír, jelzett. Széle sérült. 36,5×51 cm.
10511.

9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1947-1968 Szilágyiné Farkas Apollónia (?-?) grafikus hagyatékából származó, 21 grafikai terve, különféle színváltozatokkal +10 db egyéb grafikája. Valamint 8 db általa megírt képeslap, rajuk a már elkészült grafikákkal. Különféle technikák, papírok, részben jelzettek, részben jelzés nélkül, 18x10 és 8x11 cm közötti méretben
10512.

65 000 HUF
176,15
203,13

10513.

9 000 HUF
24,39
28,13

Szkotniczky Péter (?-): Összetört álom. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 32x46 cm
10514.

5 500 HUF
14,91
17,19

Szontágh Tibor (1873-1930): Napfényes udvar. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×80 cm
10515.

60 000 HUF
162,60
187,50

Szőnyi István (1894-1928): Dunakanyar (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 19,5×28,5 cm
10516.

12 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Római fürdő, 1921. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 15×21 cm
10517.

8 000 HUF

Szőnyi István (1894-1928): Gyümölcsszedők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lapon néhány apró folttal, 29×33 cm
10518.

15 000 HUF
40,65
46,88

Szőnyi István (1894-1960): Női portré. Rézkarc, papír. Hátoldalán "Szőnyi István hagyatéka" bélyegzővel. Paszpartun "Szőnyi István hagyatéki anyaga 38/50" felirattal és számozással. Foltos. 15×12 cm
10519.

5 000 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF