Paintings and graphics Number of items: 599
2798300
10496
433
19000
Szekeres József (1944-): Kompozíció, 2017. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 65x93 cm
19 000 HUF
2798297
10497
433
19000
Szekeres József (1944-): Akt színmezőkben (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 60,5x99 cm
19 000 HUF
2732324
10498
433
Szelestey László (1939-1991): Emberek. Tus, papír, jelzés nélkül. 27x37 cm
5 000 HUF
2795830
10499
433
22000
Szelestey László (1939-1991): Szürkület, Várpalota. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és raglappal. 47x63 cm. Dekoratív fakeretben.
22 000 HUF
2755637
10500
433
28000
Szenténé Kálvai Mária (1939-): Milan Kundera - Halhatatlanság, 2001. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 50×40 cm.
28 000 HUF
2795777
10501
433
65000
Székács Zoltán (1954-): "Andante". Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fa keretben, 30×30 cm.
65 000 HUF
2690997
10502
433
Széky Piroska (1922-?): Női akt, 1970. Kréta, papír. Üvegezett fakeretben. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán feliratozott. 29,5x21 cm
1 600 HUF
2690970
10503
433
Széky Piroska (1922-?): Álló férfi akt. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 38,5x12 cm
1 600 HUF
2691008
10504
433
Széky Piroska (1922-?): Női akt, 1954. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm
1 600 HUF
2792210
10505
433
14000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Téli táj. Olaj, falemez. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×60 cm
14 000 HUF
2792220
10506
433
28000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Pihenő. Olaj, vászon. Jelzett. 60×100 cm
28 000 HUF
2794156
10507
433
120000
Szenes Fülöp (1863-1944): Buránói halászember, 1908. Olaj, vászon, jelezve balra fent, restaurált. Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Téli Nemzetközi Kiállitás 1908-9, Műcsarnok, Budapest. Hátoldalán régi kiállítási raglappal. Dekoratív fakeretben, 66x82 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Fülöp Szenes (1863-1944): Fisherman from Burano, Italy, 1908. Oil on canvas, signed, restored. With old exhibition label on the reverse. Framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
120 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house