Number of items: 599

Szekeres József (1944-): Kompozíció, 2017. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 65x93 cm
10496.

19 000 HUF
51,49
59,38

Szekeres József (1944-): Akt színmezőkben (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 60,5x99 cm
10497.

19 000 HUF
51,49
59,38

Szelestey László (1939-1991): Emberek. Tus, papír, jelzés nélkül. 27x37 cm
10498.

5 000 HUF

Szelestey László (1939-1991): Szürkület, Várpalota. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és raglappal. 47x63 cm. Dekoratív fakeretben.
10499.

22 000 HUF
59,62
68,75

Szenténé Kálvai Mária (1939-): Milan Kundera - Halhatatlanság, 2001. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 50×40 cm.
10500.

28 000 HUF
75,88
87,50

Székács Zoltán (1954-): "Andante". Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fa keretben, 30×30 cm.
10501.

65 000 HUF
176,15
203,13

Széky Piroska (1922-?): Női akt, 1970. Kréta, papír. Üvegezett fakeretben. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán feliratozott. 29,5x21 cm
10502.

1 600 HUF
13

Széky Piroska (1922-?): Álló férfi akt. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 38,5x12 cm
10503.

1 600 HUF

Széky Piroska (1922-?): Női akt, 1954. Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm
10504.

1 600 HUF
13

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Téli táj. Olaj, falemez. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×60 cm
10505.

14 000 HUF
37,94
43,75

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Pihenő. Olaj, vászon. Jelzett. 60×100 cm
10506.

28 000 HUF
75,88
87,50

Szenes Fülöp (1863-1944): Buránói halászember, 1908. Olaj, vászon, jelezve balra fent, restaurált. Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Téli Nemzetközi Kiállitás 1908-9, Műcsarnok, Budapest. Hátoldalán régi kiállítási raglappal. Dekoratív fakeretben, 66x82 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Fülöp Szenes (1863-1944): Fisherman from Burano, Italy, 1908. Oil on canvas, signed, restored. With old exhibition label on the reverse. Framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10507.

120 000 HUF
325,20
375,00
26

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF