Number of items: 599

Szabó József (1889-1955): Őszi lombok, 1948. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5×50,5 cm.
10472.

8 000 HUF

Szabó Sándor (1923-1986): Split, 1969. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 33,5×23,5 cm
10473.

5 000 HUF

Szabó Vladimír (1905-1991): Zenélő társaság. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 10/100. Üvegezett keretben, 19,5×28,5 cm / Vladimír Szabó (1905-1991): Party with music. Coloured etching on paper, signed. Numbered: 10/100. Framed with glass, 19,5×28,5 cm
10474.

40 000 HUF
108,40
125,00

Szalay Lajos (1909-1995): Vasúti építkezés. Tus, papír, jelzés nélkül. Sümegi György művészettörténész szakvéleményével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. Lap széle foltos. 25×17 cm.
10475.

46 000 HUF
124,66
143,75

10476.

24 000 HUF
65,04
75,00

Szász Endre (1926-2003): Petőfi (könyvborító- és/vagy illusztrációterv). Tus, papír, jelzett, apró sérüléssel, paszpartuban, 21x20 cm
10477.

28 000 HUF
75,88
87,50

Szász Endre (1926-2003): Hölgy virággal. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Proveniencia: vásárlása közvetlen a művésztől, Szász Endrétől. 45x34 cm. Dekoratív fa keretben.
10478.

160 000 HUF
433,60
500,00
9

Szász Endre (1926-2003): Hinta II.. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/50), üvegezett fakeretben, 29x41,5 cm
10479.

28 000 HUF
75,88
87,50

Szász Endre (1926-2003): Férfi fej, 1963. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria kiviteli engedély pecséttel. Üvegezett, kopott fa keretben. 31,5×23 cm
10480.

50 000 HUF
135,50
156,25

Szász Endre (1926-2003): Napok vándora. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozással 17/100. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 42x30 cm
10481.

16 000 HUF
43,36
50,00

Szász Endre (1926-2003): Szörny. Olaj, műnyomó lemez, jelzés nélkül, teteje vékony kartonra kasírozva, 32,5x42 cm
10482.

55 000 HUF
149,05
171,88

Szász Endre (1926-2003): Férfi fej. Színes linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban. Paszpartu hátoldalán Hollóházi Szász Endre porcelán címkével. 18x11 cm
10483.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF