Paintings and graphics Number of items: 599
2652236
10472
433
Szabó József (1889-1955): Őszi lombok, 1948. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5×50,5 cm.
8 000 HUF
2742866
10473
433
Szabó Sándor (1923-1986): Split, 1969. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 33,5×23,5 cm
5 000 HUF
2704144
10474
433
40000
Szabó Vladimír (1905-1991): Zenélő társaság. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 10/100. Üvegezett keretben, 19,5×28,5 cm / Vladimír Szabó (1905-1991): Party with music. Coloured etching on paper, signed. Numbered: 10/100. Framed with glass, 19,5×28,5 cm
40 000 HUF
2795808
10475
433
46000
Szalay Lajos (1909-1995): Vasúti építkezés. Tus, papír, jelzés nélkül. Sümegi György művészettörténész szakvéleményével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. Lap széle foltos. 25×17 cm.
46 000 HUF
2729384
10476
433
24000
24 000 HUF
2749899
10477
433
28000
Szász Endre (1926-2003): Petőfi (könyvborító- és/vagy illusztrációterv). Tus, papír, jelzett, apró sérüléssel, paszpartuban, 21x20 cm
28 000 HUF
2747817
10478
433
160000
Szász Endre (1926-2003): Hölgy virággal. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Proveniencia: vásárlása közvetlen a művésztől, Szász Endrétől. 45x34 cm. Dekoratív fa keretben.
160 000 HUF
2762156
10479
433
28000
Szász Endre (1926-2003): Hinta II.. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/50), üvegezett fakeretben, 29x41,5 cm
28 000 HUF
2658484
10480
433
50000
Szász Endre (1926-2003): Férfi fej, 1963. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria kiviteli engedély pecséttel. Üvegezett, kopott fa keretben. 31,5×23 cm
50 000 HUF
2795250
10481
433
Szász Endre (1926-2003): Napok vándora. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozással 17/100. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 42x30 cm
16 000 HUF
2749991
10482
433
55000
Szász Endre (1926-2003): Szörny. Olaj, műnyomó lemez, jelzés nélkül, teteje vékony kartonra kasírozva, 32,5x42 cm
55 000 HUF
2749964
10483
433
Szász Endre (1926-2003): Férfi fej. Színes linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban. Paszpartu hátoldalán Hollóházi Szász Endre porcelán címkével. 18x11 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house